Jump to content

Проучване за една инициатива ...


Inkozi

Recommended Posts

Кажете за 24 къде да отида, в дома или в Дианабад?

ти, по-добре кажи, къде ще се съберем за по :bia: , след като децата яхнат метлите по ресторантите...да не стане като онзи ден, изгубихме се безславно...

инак навсякъде ще има достатъчно коли, така че където ти е приятно.... мисля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 192
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ааа за онзи ден съм не виноват, мене ме нямаше :bia: Ама сега само свиркате (може и по тилифона за по-сигурно) и ще се чукнеме.

Мойто тилифон завършва на 0898 478 131 или 0885 447152. Както вий угодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажат къде ще ходят Опелите(Audi V6 и Jorata),за да отида там.Като разбрах какъв срам е брал Galaboff да предпочетат Опел пред Ауди съм се амбицирал страшно.За съжаление ги нямаше на бала на 21.05.Специално Jorata трябва здравата да черпи с бира заради гореспоменатата случка. :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имаме си още една битуриеткъ ... Нгуен ... Ама си забравих кабелта на фотото в офистъ... Снимките в четвъртъктъ ...

Галяяяя... С кво ги хранят тея деца там бе? О где толкоз сили в тези привидно слаби мишоци ... :D

20 километра две от мацките не спряха да броят от 1 до 12 и да крещят полуизнесени през прозорците. Държа да отбележа, че бехме най-лудата кола с най-стеснителната абитуриентка :-)))

Да е живо и здраво милото момиче. :bia::bia::(

Ще ти пратя снимките, защото пред НДК се оказа, че само аз съм с работещ фотоапарат от тях... Та класа им е се оказа "при мене" :bia:

А за утре ... Нека още някой да дойде за по-сигурно пред дома плс ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ето малко снимки все пак от днес. Добри хора ми намериха кабел за фотото ...

Мдаа .. Его ги моите зайци. На бас, че не можете да познаете коя е Нгуен :bia:

10024592cq.th.jpg

После се снимахме и заедно

10024672me.th.jpg

А това е Нгуен с нейната класна и с класа и, а после дойдоха и момците - но все още са привидно кротки

10024728lm.th.jpg,10024740ys.th.jpg,10024762zx.th.jpg

Тук мацките полудяха... А Нгуен си беше вече свикнала с мене и не и правех особено впечатление :bia::D:(

10024784qm.th.jpg

Сега Нгуен тръгва към ресторанта криейки една роза в ръката си ... И тя си има обожател .. Таен :D

10024835eb.th.jpg

А ние обратно към бу-то. Вижте го как свети само. А тези балони мамата ми ... на огледалата. Хи хи - абсолютно нищо не се виждаше назад. Ноооо, красотата иска жертви все пак. :bia:

10024841br.th.jpg

Още няколко деца се усмихнаха истински днес ... Аз съм щастлив човек :P

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯВОООООРЕЕЕЕЕЕ, обичаш да казваш за сърцатите хора, че са ГИГАНТИ!

Е, НЕ СРАВНИМ СИ! ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ!

И понеже Явор няма да си каже, нека аз:

за днес беше Нгуен Тхи Чунг, или на кратко - Гунето, както й викат в Дома.Момиче, което е безкрайно скромно и расло в сянката на всички други...Но, за негово нещастие - с твърде лош тоалет за бала.И куп други неприятности. ТЯ до последня момент отказваше да ходи на бал и аз заради това написах - ЗА НГУЕН НЯМА БАЛ.

Но, в 16:35 днес следобед ми звъни телефона, че НГУЕН е навита да ходи на бал. Пак ви казвам, това не е лигла, която незнае какво иска, това е безкрайно кротко и скромно момиче, изядено от притеснения! И :D започвам да се чудия кой беше НАВИТ като градински маркуч :D да я вози и се сещам за двама ГИГАНТИ - ЛЮбо В6 и Явката. ДА, ама Любака го раздава предател в момента и ходи да пие бира с ФЕН-КЛУБ ОПЕЛ, та си рекох да не го закачам, земе да се изсипе с всички кадети и астри на Софията :bia: И в този ранен час - звъннах на Явор, който след няма и 50 минути трябваше да е в Горна баня. Е, останалото трябва да ви е известно на всички. Допълнението - децата в дома са издигнали в култ Ауди клуб България. ЗА тях празникът на абитуриентите е едно, но празникът с АУДИТАТА е за всички, весело е, идват готини хора, които правят нещо много забавно и весело... :D

Фън има за всички.

Фън и веселба, това му трябва на човек :bia:

:( БЛАГОДАРЯ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, да съставим списък:

1. Инкози, Ауди В6, Гълъбов - Дома

2. ГСБ, Джората, Кръм и моя милост - Дианабад

3. :D къде?

Яворе :bia::D ...м/у другото, ако беше звъннал, щях и аз да долетя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, да съставим списък:

1. Инкози, Ауди В6, Гълъбов - Дома

2. ГСБ, Джората, Кръм и моя милост - Дианабад

3.  :D  къде?

Яворе  :bia:  :P ...м/у другото, ако беше звъннал, щях и аз да долетя...

3.Ами където има бира... :(

Яворе :D Браво колега :P:bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3та точка - ми да - тея телефони за ква са? И аз моя го заредих, така, че ще се чуем кат изпратим абутуриентите и бегом към бирата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките, където присъстват аудита и шофьорите им от бала на Яна.. :hilezh::bia:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2456&AlbumId=53090

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...