Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Бтв, гледам в тунинг.бг някакъв човек предлага платформи на доста сносни цени. 50лв беше платформа за 1 кола за 1 ден. Само трябва да си намериш достатъчно здрава кола, която да тегли платформата и коша качен на нея. Имаше и платформа за 2 коли и репатрак. Може да се окаже много полезно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв, гледам в тунинг.бг някакъв човек предлага платформи на доста сносни цени. 50лв беше платформа за 1 кола за 1 ден. Само трябва да си намериш достатъчно здрава кола, която да тегли платформата и коша качен на нея. Имаше и платформа за 2 коли и репатрак. Може да се окаже много полезно :hilezh:

Ми да :gruebel:

Мойта,на Джимбо и на Г-н Атанасов и глей к'во става :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти спамерите пропаднАли! :hilezh: Човек не може си изтрезнее на спокойствие. Ама и майсторите явно са били по масите, така че зема се ориентирам за координати нещо на този човек с платформата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кви други подробности като няма, нали съм написал на предишната страница, че е закарана да се прави пайпа и едни тръби за кулера. Какво да напиша, като няма нищо ново.

Не знам дали ще е готова до събора, ако стане то ще е последния момент. А ми се искаше да я покарам няколко дни поне или седмица в София, да видя кво е положението. Да не стане така, че я изкарам от гаража и тръгна за Плоиф, и земе да се разлетат некои части по магистралата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може,може аз така загубих два болта на Хемус.Карам си със 100 и нещо взе да се тупка,викам кво стана я да я натисна малко и като пуснах газта на 200,предна лява гума за малко да хвръкне.

Слизам,останали 3 болта.

Прехвърлих един от задната,затегнах и си свърших работата ама вече не тръгвам на доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае ве да купувам ли въже за събора или е строго секретно докъде сте стигнали ? :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Шпекс, ще присъстваш ли на събора? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай имам няколко пакета свински опашки, а за по тегавото съм развил малко тел от реотани. Ако имаш някакви ядове звънкай. :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Не се плаши ве, аз моята я взех от Драго в петак и неделя сутринта тръгнах за морето. Ако е направена като хората няма да имаш ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за прибирането никой нищо не споменава :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това с такива бегачки, само до Бояна и Божурище. Стигането е лесно, ама прибирането е доста под въпрос, особенно ако се отива с идеята да се раздава много газ... :hilezh:

ps. Никога не знае, човек кога ще обърка предавка или ще гръмне бобина примерно... ;)

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъп на темата. Днес взех колата от Веско. Доволен съм от работата му, направил е нещата както трябва. На първо четене работи тихо, абсолютно приемливо. Ще се покара така, да видя и на дълго как е като поддържам няква скорост да няма дразнещи резонанси. Ако всичко е наред си оставам както е - само с едно задно гърне, без проходни.

Мотора работи добре, не прекъсва, равномерно, богато е и малко припушва като ТДИ. :hilezh:

Тествахме първо с най-лабавата пружина на гейта - зелената. С нея 0,5 и колата върви една идея повече от чипната стоковица. :lol: В общи линии е приятна за каране, за градско си става от всякъде, за извън също няма да има драми - върви повече от достатъчно. Само да видим газта дали ще може да се настрои както трябва и ако стане - това ще е мойта пружина.

После пробвахме със следващата по твърдост пружина - жълтата. С нея - 0,8. Вървежа е доста по-добър. Видя зор принципно следобеда колата. И по околовръстното направих няколко тигела - на 5-та още от 2000-2200 прави 0,3.

Завъртях на Шел-а да сипа В-повер рейсинг, тръгнах - 1-ва прекъсвач, 2-ра прекъсвач и...приключих с тестовете. :lol: На 3-та взе да сеца яко, едвам я качих до Драгалейро. Кво стана, ба ли му мамата. На всяка една предавка напред немое да откине - сеца, глъхне. На задна - никакви драми. На място си се изфорсирва и работи екстра. :steinigung:

Някви предположения, идеи къде да търсим проблема утре? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се някой маркуч да е изскочил, ама на първо четене всичко беше наред. На задна върви без забележки и прави 0,3 налягане. На пред не ще да откине. :hilezh:

Данко готов ли си за събота бре?

Това само за теста или смяташ така да я караш? dry.gif

А не, просто имаше трафик и си карах леко на 5-та, и от чисто любопитство подадох малко газ (не до долу) да видя ще има ли някъв повей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данко готов ли си за събота бре?

Ами засега съм с колата на жената :hilezh:

Чакам Гената да я довърши ,че има още работа и ще я докара на събора

Както не съм я карал, ще пада голяма излагация :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах...то и на миналия събор ти беше сефте качване на колата май. Тамън я бяхте направили доколкото се сещам.

Нищо де, ако такова пък дай на жената да я повърти на събора, нали и без това й се точи да я кара. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подметнах му на Явката да си качи някой и друг инструмент в багажника и да кара след мен, та в случай, че нещо изпадне да го види и монтира обратно след това. :lol:

Но най-вероятно няма да я карам на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но най-вероятно няма да я карам на събора.

:( Беше ми интересно такъв голем тръц на пръц как е. Сега само остава да видя ЗКУ колко може да изпие/пее. :lol:

ПП: Оня пернишкия зет, съименник на голямо, чисто и просто те е проклел.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Беше ми интересно такъв голем тръц на пръц как е. :lol:

На пръц още не работи, ще стигна и до това, само другите неща да дооправиме, че не знам кво станА па сега.

А за събора така или иначе нямаше да я пускам по пистата, то и няма смисъл в нито един клас с това налягане в момента. В големия няма никъв смисъл, в малкия няма да ме пуснат, а и да ме пуснеха нищо чудно некоя А3-ка на предно да ме врътне. :hilezh: Италианското същата работа - докато надуем и то земе та се мръкне. :lol:

Замерете и компресията на тая дет сте пипали гейта и се молете да покаже нещо :D

Пепел ти на устицата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...