Jump to content

A4 1,8TQ AEB GT3071


Recommended Posts

Не се притеснявай всички имаме проблеми с трошляците .... просто повечето хора не си признават , било то заради его или страх да не ги нахранят ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно си е.

Малко са храбрите комити, дето са пуснали теми за тротинетките си.

Мишоците май предпочитат на живо да разговарят с когото трябва.

Какво ново се е потрошило?

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли не, аз едно не мога да оправя, то друго изскочи. <_<

Поне Тони удари днес едно рамо с нова синя платка, ще видим утре какво е положението живот и здраве. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано. :)

Бах го, обикновено тия погърментии ги мъчат основно хардуерни проблеми, мен ме съсипАха някви ел простотии. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помоли се на Аллах довечера,утре може и д стигнеш до ОколовръСното....ако ли не,пЪлни го тоя леген с вода и завъждай вътре гупи и хелери ,поне неко лег ше има :hilezh:

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Кат припаля коша, ще викна да ми плоНбираш еку-то със зъболекарските инструменти и няма баране повече там. :hilezh:

Ако ще помогне и чаршафи ше облечем. :lol:

едит: аве, шпека дали ще порне на газ? :gruebel:

Редактирано от jimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1340649186' post='1860139']

Някой здраво ме кълне имам чувството. <_< Освен вас двамата. :flipoff:

Дишай ве смот, всички сме имали проблеми. То ако ставаше без ядове щеше да е яка скука.

едит: аве, шпека дали ще порне на газ? :gruebel:

Като си без комп ли хххх

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм Жо пЕши бре....като тебе :hilezh: еколог,само у гаража ти стои колата,а й плащаш данък като за имот 5 декара у Волуяк :flipoff:

Кат припаля коша, ще викна да ми плоНбираш еку-то със зъболекарските инструменти и няма баране повече там. :hilezh:

мноо девело ше ти излезне ,после ше се чудиш що не си купИ некъв стенТалоУн :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогаа шпековия ше е направил бегуната на секи цилиндър по един изпарител с твърда фаза на газта и с некъв вратотрошещ торк ше те надУха позорно ве :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли не, аз едно не мога да оправя, то друго изскочи. <_<

Поне Тони удари днес едно рамо с нова синя платка, ще видим утре какво е положението живот и здраве. :zustimm:

Дано помогне. Не виждам смисъл от "синята" платка. Тя няма филтрови кондензатори на пръв поглед. Като я гледах на осцилоскоп има разлика в нивата на два вида сигнали, честно казано не си образувах нерви да видя кои. Все пак се искаше от мен да поя жици и цокли а не да се правя на умен. Възможно е нещо в нивата да не е оправено и платката освен пукнатина да има проблем по рождение. А транскодиращата функиця (ако има такава) няма смисъл.

Всъщност тази платка е излишна и само пречи. :nixweiss:

-------------

Само да подсетя:

Нали масата на двигателя към шаси е стабилна и проверена?

Както и останалите (акумулатор примерно).

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност тази платка е излишна и само пречи. :nixweiss:

Прав си че пречи, но не и на работата на ЕКУто/мотора. А щом съм я сложил значи все пак помага с нещо на някой.....освен че "пречи" ;)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ко тий ве,нали твърдиш ,че той не ги разбира тия раоти??ти си го напишеш софта с морзов сигнал и ше троши вратове бегуната!

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ко тий ве,нали твърдиш ,че той не ги разбира тия раоти??ти си го напишеш софта с морзов сигнал и ше троши вратове бегуната!

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

гугъл - какво е ирония.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси добре, че е платката иначе мислех да ти открадна безценния софт.

Теб дори и моя "безценнен софт" не може да ти помогне, твоята кола е обречена да е критично бавна ;)

Въпреки това мен лично не ме кефи някой да печели пари на мой гръб, а не е като да не съм виждал мой софтуер на коли който на практика не съм правил аз самия, така че просто от доста време насам "вземам мерки" до колкото ми е възможно B)

Надявам се това да не е "проблем" ??? :rolleyes:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теб дори и моя "безценнен софт" не може да ти помогне, твоята кола е обречена да е критично бавна ;)

Разбира се, ако я сравняваш с някоя която единствените и километри са на писта. Иначе за всекидневно каране е екстра. Даже и е вповече мощноста, ама какво да се прави и аз съм лаком.

Въпреки това мен лично не ме кефи някой да печели пари на мой гръб, а не е като да не съм виждал мой софтуер на коли който на практика не съм правил аз самия, така че просто от доста време насам "вземам мерки" до колкото ми е възможно B)

Надявам се това да не е "проблем" ??? :rolleyes:

Яко са изкярили от твоя софт, нема две мнения по въпроса.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, ако я сравняваш с някоя която единствените и километри са на писта. Иначе за всекидневно каране е екстра. Даже и е вповече мощноста, ама какво да се прави и аз съм лаком.

Щом ти е "екстра" лошо няма, това обаче не променя факта че е критично бавна и няма вариант докато е твоя да стане поне малко бързичка ;)

А иначе ако визираш Голфа ми......щом си решил че се кара само на "писта" окей така да е :hilezh:

Яко са изкярили от твоя софт, нема две мнения по въпроса.

Мдам от моя са изкярили, защото не си направил твой да ме оставят мен на мира и да кярят от твоя :hilezh:

  • Like 8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай всички имаме проблеми с трошляците .... просто повечето хора не си признават , било то заради его или страх да не ги нахранят ....

Е то ако пусна 5 снимки и кажа имам еди колко си коне - по-добре изобщо да я няма темата.

Ся на всеки, който разбира му е ясно, че аз не разбирам :lol: и не пускам кой знае ква информация, ама все пак по-добре от нищо.

Установих, че съм за бой - намерих си всички ключове от коша, където имаше и пин кода на имобилайзера. Демек можеше да си свърша всичко сам с ваг-кома без да занимавам 100 човека и да се хабят няколко ролки тинол. :box::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе ако визираш Голфа ми......щом си решил че се кара само на "писта" окей така да е :hilezh:

Ползвам много добри отстъпки при едни газаджии, ако нещо - мога да съдействам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са тия за които си мисля, са подобни на келеша.

А това дето сам от мързел си си осрал колата лично ще те задврата некой ден като се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се за газаджиите, ама като си тръгнал - кои са тея и какво им е подобното на келеша?

По темата - оправиха днес имобилайзерите и на двата компютъра и сега мога си паля с който ми е кеф.

С новата синя платка положението като че ли е наред - един единствет път само се опита да загасне при удар и повече не го направи. А след това раздавах яко шамари и на едното и на другото ЕКУ, не знам как не ги покривих - никва реакция. :hilezh: Покарах я из Драгалевци и Симеоново по павета, дупки - няма проблем.

За всеки случай сложих едно парче гума между капака на еку-то и синята платка - да я натиска към цокъла, че нещо съм предубеден вече.

Не посмях да си я прибера колата и да я карам утре, че имам доста работа и не ми се рискува, нищо, че второто еку стои в жабката. Някак си ми се струва, че таз кола работи само в района на Драгалевци - а съм я свалил по-надолу от околовръстното и се почват цирковете. Сигурно атмосферното налягане й влияе нещо. :hilezh:

Иначе днес освен, че заработи на 3 цилиндъра по едно време, заработи и на 2 след това. :steinigung::lol: Тоя път обаче не само за 5 секунди и така Явор можа да хване проблемните - 3 и 4-ти цилиндър. И май верно ще дойде от кабелите, които ми се изчака чакалото вече - Ицо Смотингера забравил да ми ги поръча. :2gunsfiring_v1:

пп Под тръцовете само се лежи: :hilezh:

photo-2.jpg

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...