Jump to content

1 click отваря 2 tabs Chrome


Recommended Posts

Хром е браузъра, драмата ми е от скоро.

Махнах го и после пак го качих - същото ...

Като кликна на линк и ми се отваря два пъти.

Помагайте, хора ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с хрома трябва да чукваш само веднъж. Или на всяко чукване отваря по един прозорец

Не само с хрома, колега.

Обикновено като тикваш на линк едно тикване ти отваря линка.

При мене едно тикване води до отварянето на линка ДВА пъти в ДВА различни таба. ( това с табовете аз така съм си го направил, знам че има начин да ми отваря нов браузър за всеки нов линк)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това навсякъде ли ти се случва? Щото при мен като цъкам по линкове из форума се отварят хем в текущия, хем в нов таб и направо откачам. Постоянно трябва да цъкам Back в стария таб, за да си продължа нормалното браузване из форума, от там докъдето съм бил стигнал. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не на всеки линк го прави в интересн на истината.

Но иначе го няма това, което ти казваш.

Просто цъкам и зарежда два нови таба с една и съща страница ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж дали се получава при друг браузър ( ако не ти се инсталира друг използвай IE). После ако имаш някакъв допълнителен софтуер за мишката виж настройките там.

Редактирано от Баба Вуна
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подзаглавието на темата пише, че не е от мишката.

И аз го имам този проблем с Хром на домашния компютър от известно време, с други браузъри не се случва. Четох из разни форуми за решение, но не намерих. Много хора се оплакват, че проблемът се е появил след като са се ъпдейт-нали до версия 9.х на Хром.

В офиса съм с 9.0.597.98 и няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това навсякъде ли ти се случва? Щото при мен като цъкам по линкове из форума се отварят хем в текущия, хем в нов таб и направо откачам. Постоянно трябва да цъкам Back в стария таб, за да си продължа нормалното браузване из форума, от там докъдето съм бил стигнал. <_<

+1

При мен се получава на IE-то на служебния комп. Вкъщи с IE нямам проблем и се случва само на този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получава на IE-то на служебния комп. Вкъщи с IE нямам проблем и се случва само на този форум.

Абе и аз съм един глъмпер... Вчера цял ден се мъча да го направя със Хрома на служебния си комп, 30мин ми отне да се сетя, че всъщност го прави на личния ми с IE. :steinigung: Така че - да, с IE9, само тук се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали това е решението при вас, но аз си го реших проблема като разглежданите сайтове ги правя на

"compatibility view"...това е в опциите на "page" или като натиснете предварително иконката до refresh - като скъсана страница е на вид

за да си спестите горното занапред, просто в compatibility view settings, добавяте страницата, която ви се "базика"

п.п. извинявам се, ако сте го пробвали...просто споделям решението при мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали това е решението при вас, но аз си го реших проблема като разглежданите сайтове ги правя на

"compatibility view"...това е в опциите на "page" или като натиснете предварително иконката до refresh - като скъсана страница е на вид

за да си спестите горното занапред, просто в compatibility view settings, добавяте страницата, която ви се "базика"

п.п. извинявам се, ако сте го пробвали...просто споделям решението при мен

пробвах работи при мен тази опция. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia:

Това ще го засиля довечера още да го опитам.

Драмата може да дойде оттам че имам бая такива страници.

Много ми е интересно от какво се е случила тая гнусна случка и какво я причинява ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...