Jump to content

Газова уредба за ауди 2.6


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

И аз съм със същия мотор и в ловато ми искат 1700лв- дано ги задави дано Колата не ми струва толкова.Търся и аз някой да монтира обикновенна агу която я имам от старото АУДИ.Един колега от Враца кара с обикношена агу и се хвали човека, но не знае кой я е монтирал- така е купил колата Колега ако научиш някой майстор пиши сега с скъпия бензин газаджиите са отворили големи задници за пари.Мразя да ме правят на луд.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здавей колега

Един мой приятел си сложи някаква уредба за 1300лв.

каза че е италианска ,двигатела е 6 цилиндров

градско в софия му гори зимата 16на 100

а лятото 13 на 100

Каза че е много доволен.

Ако искаш ще го питам каде я сложи в София

А в БРЦ му казаха че ще му струва 1700

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой приятел си сложи някаква уредба за 1300лв.

каза че е италианска ,двигатела е 6 цилиндров

Италианска за 1300лв.няма!Има нещо гнило в тази цена!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италианска за 1300лв.няма!Има нещо гнило в тази цена!

Защо да няма,ако е обикновена газова,може. http://landi-bg.com/main_faqs.php?id=13

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами

Един колега от Враца кара с обикновена агу и се хвали човека, но не знае кой я е монтирал- така е купил колата

По принцип какви последствия може да има ,ако уредбата е сложена кадърно в оторизиран сервиз и настроена както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз гласувам с двете ръце за Ландито , но поставено при официалните сервици на Ланди/..и за себе си съм 100% убеден, че няма да съжаляваш/. Вярно е че не е най-ЙоФтиното, но ако искахме да караме ЙоФтино щяхме да се поздравяваме във форума на Опел:)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакав случай не поставяй обикновенна на ABC ,това е голяма грешка.

На мен ми се върза 1200 лева с 2 години гаранция :icon_arrow:http://www.tamona.lt/index_en.php,

и съм много доволен и от газовата и от монтажа.

Най-важното е кой ще ти я постави,другото е реклама :icon_exclaim:

За съжаление не знам нищо по въпроса къде в Пловдив има това което търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! На 23.05. съм се записал за монтаж на газов инжекцион за Audi 100 C4 2.6 - полска за 1260 лв. с газовата бутилка вместо резервната гума. За италианска Ланди Ренцо ми поискаха 1700 лв., а газаджията ми каза, че полските като цена-качество са добри.

Някой от вас кара ли с подобен род газов инжекцион (полска уредба) и може ли да ми върне някаква обратна информация за работа на двигателя и ускорение на автомобила?

Обръщам се към стария майстор, понеже на Б4-ката, която карам от 10 г., (от 2,5г. на газов инжекцион) направи перфектен монтаж.

Преди ми гореше 11/100 бензин и не можеше да вдигне повече от 195 км/ч, а от какво е на газ - разход 10/100 комбиниран и 210 на километража.

За 2,5 г. съм изминал 65 хил.км., като само 1 път стигнах до заварка на колектори и 1 път смяна на средно гърне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! На 23.05. съм се записал за монтаж на газов инжекцион за Audi 100 C4 2.6 - полска за 1260 лв. с газовата бутилка вместо резервната гума. За италианска Ланди Ренцо ми поискаха 1700 лв., а газаджията ми каза, че полските като цена-качество са добри.

Някой от вас кара ли с подобен род газов инжекцион (полска уредба) и може ли да ми върне някаква обратна информация за работа на двигателя и ускорение на автомобила?

Здравей колега.

Въпросната полска уредба,всъщност е литовска,грешката е вярна :D .

Ако говорим за T-GAS или Tamona.

Разлика във вървенето не намирам,разхода е 1-2 литра газ над това ,което ти идва на бензин.

Софтуерът е много подробен,Ловато с такива възможности идва поне с 300-400 лева отгоре.

Аз съм с такава и съм много доволен :zustimm: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега! Ще върна обратна информация във форума след като придобия някакви впечатления за динамика и разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

:zustimm: преди седмица си сложих АГУ Томасетсу(ITALY) цена 1100лв. :dance: с 2 год. гаранция . АУДИТО ми изгоря 14л/100км с колесар с лодка до Доспат и обратно . бутилката събира 45л. газ , и е на мястото на резервната гума. МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН :bia:

АДИТО МИ Е 4Х4. МОМЧЕТО Я МОНТИРА ЗА 7 ЧАСА.( ЕВАЛА) ДО ГРОЗДОВИЯ ПАЗАР.

Редактирано от JANAUDI 1000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

:dance:

Томасето не произвежда ГИ а само отделни компоненти!

томасету е изпарителя и други. мен ма кефи 17лв. / 100км. - ауди куатро 2.6 куб.

Редактирано от JANAUDI 1000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Здравейте Може ли да се сложи обикновена газ на 2.6  V6 бензин

Редактирано от miroslav iliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо какви са последствията например

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 300 лева, раллика, които ще избиеш в първите 2000-3000 км. не си заслужава разправиите по гърмежи, сцепени въздуховоди и невървяща кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте Смукателни тръби от 2.8 стават ли на 2.6 ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...