Jump to content

Мнения относно A4 B6 1.8T


Recommended Posts

Какво ви е мнението за следния екземпляр - http://www.mobile.bg/11334126609761638 . Обявата е сравнително нова. Интересно ми е дали е куатро или не, защото вътре пише куатро, ама интересно защо отпред на решетка го няма? Дали това не е знак за удар отпред... Много ми се иска да я разгледам на живо, но ми е малко далече :( Ако някой я е гледал моля да сподели впечатленията си :) А и това, че има пръскалки за фаровете означава ли и че има ксенонови фарове (както при Б5)?

Благодаря предварително!

Редактирано от Ivcho1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда кукла,щом има табела на таблото и е обявена куатро,значи е с двойно.

Това че не го пише на решетката не бива да те притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я видях вчера в мобиле-то и даже се чудех кога ще се появи тема за нея :hilezh: Лачена изглежда, ама трябва да се види - само по снимки не става май май :)

Редактирано от Miro_A3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наличието на пръскалки означава, че при излизането на колата от завода е имало монтиран ксенон. Дали сега има е друг въпрос :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за да тръгне да ги маха някой трябва да е доста изперкал ! :) Имам и един, може би неуместен въпрос колко горе долу излиза обслужването на тая кола след закупуване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и това, че има пръскалки за фаровете означава ли и че има ксенонови фарове (както при Б5)?

Има да - както и нивомат на фаровете има. Виж, че няма копче за реглаж вътре.

Мен ми е интересно, защо едното рамо е сменено и е с аеруотуин чистачка, а другото рамо е старото с обикновена :gruebel:

Облусжването зависи от това, какви части слагаш. Може да е 500, може и към 1000 :)

Поне е написана грамотно обявата :)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е интересно, защо едното рамо е сменено и е с аеруотуин чистачка, а другото рамо е старото с обикновена :gruebel:

Е такива са им останали при събирането :hilezh:

Иначе колата на снимки изглежда много добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що говорих с човека, който не можа да ми даде много подробна информация, защото бил на 400км от Плевен и т.н. Quattro е със сигурност, доколкото се вижда на снимките е с подгряване на предните седалки и най-важното, което каза е че има стикери на TUV от Швейцария, което може би гарантира за доброто техническо състояние :) надявам се да имам възможност в най-скоро време да я погледна на живо, макар че е на 270км...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се да имам възможност в най-скоро време да я погледна на живо, макар че е на 270км...

По вида на салона ,бях сигурен ,че е на подобни километри.Това с километрите въобще да не те притеснява щом е поддържана в Швейцарско представителство ,а и щом има валиден преглед.Погледни я добре дали не е удряна и скачай.Колата с това оборудване,а и цена е супер ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... най-важното, което каза е че има стикери на TUV от Швейцария, което може би гарантира за доброто техническо състояние ...

Не вервай батя на такива неща :)

Вярвай на себе си, на компътрната диагностика и на майстор, който ще я гледа...в този ред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само от снимки се вижда че колата е с ел стъкла само от пред, волана е интересно изтъркан ниско долу, кожата изглежда добре има и отвор за ски сак, да добавим и БОСЕ саунд, дръжката на шофьорската врата е издрана, вижда се неприятен луфт от дясната страна отзад /луфта се вижда и в купето при разминаване на декоративните ламели от вратата към купето/, спойлера пречи да се види по добре проблемът отзад, но факта че са боядисани и долните брони, които обикновено са сиви на цвят говори че колата е претърпяла рифреш. Важното е обаче като се качиш да ти хараса как върви, да не тегли, щото неударено кола не мисля че има. :rotcol:

Успех!

:zustimm:

Редактирано от NikiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали сивите долни части са боядисани не е никаква гаранция за удар. Някои се кефят на сиви, други да са в цвят.

Може да тегли от лош реглаш или още по-вероятно от гума. Начина да се тества за удар е да се провери геометрията на колата.

270 000км. са нищо за добре поддържан автомобил.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ли само гледам обявата и виждам обявени 170 хил км, а колегата е недоволен от факта че колата се намира на 270 км от него?!?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и най-важното, което каза е че има стикери на TUV от Швейцария, което може би гарантира за доброто техническо състояние :)

....ма хич не е гаранция този стикер. Работил съм с коли преди внос от Швейцария....масата бяха като тези от Италия. Зависи каква кола на каква цена изпада и хоп на автовоза.

щото неударено кола не мисля че има. :rotcol:

:zustimm:

...има и неудряни, намират се :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ли само гледам обявата и виждам обявени 170 хил км, а колегата е недоволен от факта че колата се намира на 270 км от него?!?!?!?

Не си само ти,ама хеле.

170 - 270 к.км няма значение,все пак говорим за вездесъщият тръцко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...