Jump to content

Tuning Show 2012


Wizi

Recommended Posts

h5j9p.jpg

Ауди Клуб България е учтиво поканен да вземе участие в това събитие, но за целта ни трябва автомобил (или два?), който да представи клуба. Трябва да бъде с тунинг, разбира се, който ще седи вътре в залата на отредено за целта място.

Какви предложение имаме предвид малкото време, което ни е останало да се организираме?

VIRUSS отпада като опция, защото вече се е записал за участие в друга категория на събитието и няма как да представи и клубът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имаше колега от Пловдив с една А4-ка не му знам ника,но номера на колата мисля беше 0013.Той е турбиниран :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...0013.Той е турбиниран :)

Ц Е Ц О , но ще е в бокса по това време.

Данко( 4ipika) и той май не е готов още... dry.gif

/////////////////////

Малко инфо:

tuning-programa-back.jpg

Промо клип

Редактирано от ИСО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз залагам на " KOLIO KIORAVOTO PRASE S4-kaта уникална от всякаде :flehan:

b62b8525742e51f8.JPG

+1

Любимата ми снимка от събора и най-якото Б5 във форума според мен, без да се обиждат другите колеги със също много добре направени Б5-ци. respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Любимата ми снимка от събора и най-якото Б5 във форума според мен, без да се обиждат другите колеги със също много добре направени Б5-ци. :respekt:

Аз също гласувам за този автомобил ! :respekt:

А на Ники УСПЕХ :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете на темата една анкета да решим всички кой да ходи, но преди това да се допитаме до всички които ще участват в анкетата дали ще могат да отидат ! хм? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на verter, ако е все още негова :respekt::flehan:

ПП: Отново благодаря за класирането на моя автомобил, но за съжаление имам малко поражение от ПТП и не знам дали ще я оправя дотогава :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли му координатите? Пуснах му запитване на лично, но не ми е отговорил още.

Мисля ,че чипика му има координати и поддържа връзка с него,мисля че неговата кола ще е уникална и ще избие рибата с нея,ако няма нищо против.

Редактирано от kuhak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако днес не успеем да уговорим автомобил смятам да откажа предложението за участие.

Няма време нито за анкети, нито за дълго избиране, нито за нищо. Хванете звъннете някой телефон и да видим дали можем да направим нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Blese колата също е много красиво направена, ако я искара навреме от бояджийницата се съмнявам да има против да я покаже там :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен съм за на Илиян (Blese) колата

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001229512095

0885 42 82 75 Илиян ;) Свържете се,раговаряйте и ако има мерак дейставайте :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

0885 42 82 75 Илиян ;) Свържете се,раговаряйте и ако има мерак дейставайте :zustimm:

Е сега му се обаждам на този младеж... :rolleyes:

PS. Обадих му се, откачи от кеф. Каза, че трябва да си вземе колата довечера от боя и ако всичко е наред, ще участва с най - голямо удоволствие. Каза също, че ще има възможност довечера да пише.

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен съм за на Илиян (Blese) колата

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001229512095

Машината е джестока просто, заслужава си да се види от повече хора тази красавица. Като фен на Б5-ца и S4-ка, съм с две ръце, един палец и два лакътя за :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...