Jump to content

Tuning Show 2012


Wizi

Recommended Posts

За тези,които не са запознати с визията на колата :rolleyes: Мисля си,че на Илиянчо Б5-цата заслужава внимание,особенно след,като излиза от боя днес :zustimm:

8ddfa3853f93381b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чухме се с колегата, остава само утре да потвърди, че нещата от страна на бояджиите са Окей и петък сутринта влиза в Експо-то B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавате само направо по Цариградско шосе, като след последния светофар има Практикер в дясно, посока центъра, а след още 200-300м, автокъща и представителство на Тойота мисля, точно там се оглеждате за отбивка и влизане в локалното за ИЕЦ или за паркинга на метрото.

Друг ориентие е, че точно срещу Интер Експо Център е магазин Метро zustimm.gif

Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше неща който можех да оправя който ме дразнеха но нямаше времеее... Тааа колкото толкова мисля , че стана колата ,и благодаря на хората който ме подкрепиха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ,ако е рекъл Господ ще и направя една фотосесия.

КОй мисли да ходи?

АЗ -

А на Илиян - Поздрави че съумя да подготви колата си - и Успех :zustimm::flehan:

пп. Вече знам за кой ще гласувам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... :hilezh: Срещнахме се към 13ч с Илиян и отидохме заедно да вземем колата от бояджия. Доста напрегнат младеж един омърлушен Ви казвам, мани мани. Огледахме колата, боядисана, пастирана, всичките му изисквания спазени - "Зелено бижу". Посетихме една автомивка и отпрашихме към Експото. Илиян продължава да е не достатъчно нахилен. А аз, аз Ви казвам съм на седмото небе. На път за ИЕЦ, хора сериозно ни заглеждаха "лъскачката" :rolleyes: В Експото имаше организирана автомивка от Тунинг БГ :respekt:.. и направо към залата. Blese - Илиян ми е поверил колата за утре, тъй като ще дойде след обяд. И тук заявявам, че гордо ще си стоя до нея :dance: А иии звъннА ми преди малко, звучеше НАЙ - НАКРАЯ радостно. До утре, на всички :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре пристигам за новите джантаци и малко бижутериина работа,надявам се ми остане време да намина и да почеша Б5-цата и Илиян :hilezh: Успех братушка :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

579892_396439623740351_1697731520_n.jpg

539893_396439450407035_100001229512095_1180254_598371889_n.jpg

522208_396439560407024_1662397784_n.jpg

579892_396439623740351_1697731520_n.jpg

528908_396439053740408_946457999_n.jpg

403503_396437093740604_100001229512095_1180199_1108752815_n.jpg

Другите ще ги качи истинския фен на тази кола колегата "Аlexanderi" :flehan: :flehan: който нз просто как да му се отблагодаря за това което направи за мен ,а и да каже как беше през неговите очи се пак през цялото време беше с колата :respekt:.Също така и на другите фенове на ауди който дойдоха да я видят :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другите ще ги качи истинския фен на тази кола колегата "Аlexanderi" :flehan: :flehan: който нз просто как да му се отблагодаря за това което направи за мен ,а и да каже как беше през неговите очи се пак през цялото време беше с колата :respekt:.Също така и на другите фенове на ауди който дойдоха да я видят :respekt:

Разбра се кой е истинският фен. Илиян - Blese, предостави колата си, за да представи Audi Club Bulgaria.

И сега по ред.. на номерата :hilezh:

Както разбрахте, днес прекарах по - голямата част от деня си около колата, която представяше клубът ни. Именно колата на Илиян - Blese. АUDI A,4 B5, AVANТ, 2.6 V6. Или на галено както му викам "Зеленото Бижу". Щастлив съм, че прекарах денят си по този начин.

- Отидох сутринта към 8:30 преди да бъдат отворени залите за посетители. До "нашият" автомобил беше BMW M3, с чийто собственик преценихме, че е добре да доближим малко колите една до друга, тъй като не бяха идеално паркирани. Направихме го. Бях взел едни препарати и се завъртях, няколко пъти около колата, да доизчистя следи от паста и засъхнали капчици.. И ето, че то станало към 9 и нещо и посетителите започнаха да "щракат" с фотоапаратите. Първият човек, който мина покрай колата не и отдели особено внимание и аз :blink: . Вторият обаче вече и освети за първи път със светкавицата си и ми олекна :hilezh: В следващите часове, много народ, много фотоапарати, много нещо... Цял ден така :lol: хората си се разхождат, снимат, разпитват... Имаше дино замервания, дрифт шоу, и яки мацки :zustimm:

- Благодаря на Илиян, който ми предостави възможността да седя около колата и да казвам... Да това е Ауди Клуб България.

- Благодаря на феновете, с които се видяхме, направихме снимки и се кефехме максимално на "нашата" колата.

- Благодаря на Tuning BG, за това че ме направи истински щастлив днес в Тунинг Шоу 2012.

Радвам се, че съм чaст от обществото на Ауди Клуб България :bia:

dsc07363r.jpg

dsc07368k.jpg

dsc07369o.jpg

dsc07402i.jpg

dsc07418d.jpg

dsc07491q.jpg

dsc07420r.jpg

dsc07492ny.jpg

dsc07498i.jpg

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива си я Б-4ката на колегата и браво, че осигурихме присъствие и от форума макар и в последния момент. smile.gif

Днеска обрахме големите овации с колата на VIRUSS - имаше бурни ръкопляскания от множеството, което се беше скупчило на замерванията на червения терминатор. !!! 607 коня на колелата и близо 900nm blink.gif. Бях на около 15 м от колата при пробите, а като подаде газ цялата шатра отгоре се разлюля и въздушното течение стигна и до мене. Усещането е все едно бях до реактивен двигател точно преди излитане. После като отвориха двигателния отсек спокойно можеше да си изпечеш наденички.

Като цяло шоуто си заслужава отвсякъде, аз се изкефих повече отколкото на Автосалоните от предишните години. Готина музика, мацки и коли, дрифт шоу, яко тунинг , абе рай за феновете на "Бързи и яростни"...

Имаше и една бесна S5-ичка, по която ми потекоха лигите, незнам дали колегата е от форума, ама поздравления. Едно вкусно розовко ТТ му правеше компания в което жена ми веднага се угледА както и една бяла S3-ка.

Абе красота отсекъде. Хващайте колите и отивайте утре, който му е близко Метрото още по-удобно е с него - излизаш директно на вратите на експото за нула време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...