Jump to content

Газова за V6 2,6


Recommended Posts

Колеги, замислям се за газова уредба. Някой дали има опит с този двигател да даде съвет. И евентуално колко горе-долу излиза?

Благодарско предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1200 лв.за газов инжекцион,този мотор просто е създаден за синьото хапче. :flehan:

Сериозно ,много благодатен е за газифициране,ако можеш въобще не се замисляй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за 6 цилиндъра толкова,пак казвам на този мотор не може обикновенна газ.

Но според мен ако ще я караш колата си заслужава.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1200 е кожодерство- това е цена от преди 3 години,било то и за шестак,,На познат тук в Плевен му излезе 800, а на мен същия ГИ само с две дюзи по малко естествено и управление за 750 и то точно преди 2 години ,а моя е 1,8Т-AVJ A4 2001.И върви прекрасно със полски изпарител -мимгаз-заради турбото ми го препоръча познат,,мое мнение -нищо лично ,,,,Успех но не прави някои играчи :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1200 е кожодерство- това е цена от преди 3 години,било то и за шестак,,На познат тук в Плевен му излезе 800

Кожодерство :gruebel:

Правих проучване поне месец преди да дам тази сума,по-изгодно не намерих.

А и под секрет - качеството не е евтино B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ще взема утре да мина и да поразпитам 800 бих преглътнал...

Редактирано от огнян ванчов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(

Един приятел скоро сложи за 500 всичкото, ама не е V6 ....

Хахахахаха :hilezh:

Казваш, само тази малка подробност.

С пластмасовите колектори можеш много болезнено да се наиграеш с подобна 'обикновена' инсталация на този мотор.

ЕДИТ: даже не 'можеш', а задължително ще се случи.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако ще караш колата не се замисляй за газов инжекцион,този мотор си е лаком попринцип и не знам как му издържаш на бензин,карах а4-ка 2.6 с газов инжекцион bi-gas,уредбата беше скъпичка около 1500лв,но колата си вървеше като на бензин никаква разлика,разхода ми беше около 14-15 газ градско в София проблеми не съм имал абсолютно никакви,за обикновената газ не се замисляй въобще,този мотор не става за обикновена газова :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не чета добре,или си противоречиш"в един момент -не на газовият инжекцион,в края на поста тоя мотор не става за обикновенна газова"?Естесвтено,че с тия PVC колектори ще бере ягоди та знае ли се...В Плевен 800 лв е нормално,както в София 1000-1400 за същата услуга.Мой приятел сложи на форшето си метан за 1600лв,но ако трябва да е алтернативно горивото съм за lpg с ГИ BRC. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си монтирах Фобос-1, засега 1000 км няма проблеми, разход малко над бензиновия. 660 лв. струва уредбата чисто нова без тръбички, бутилка, сонда и зареждачка външна. Бутилката е около 70 лв., сонда каквато сложиш, 50 лв, тръбички 50 лв, разни маркучи, аксесоари, дреболийки се връзва под 900 лв. С монтажа, минимум 1100-1200 лв. Това ми казаха и аз реших сам да си я монтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.И върви прекрасно със полски изпарител -мимгаз-заради турбото ми го препоръча познат

Аз доколкото си спомням МИМГАС са турски а не полски, ама явно ти по-добре ги чуваш нещата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ползвам Аудито за втора кола и малко не ми се дават 1200 лв :steinigung:

Гледам колеги из форуми намират ГИ за по 800лв

Ще поровя повече...

Редактирано от огнян ванчов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...