Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Явор се възмутил на Дакса дето му слагал минусчета та чак Единака под напрежение седи, на админите не можеш да им сложиш минусчета щот са над нещата, некъф мишкалдак се логнал с партизански профил да сложи некой минус на Дакса ама иначе видиш ли всички сте много ларж и не ви дреме хич... Иначе е са на 2-3-ма от ларжовете ако ви сложа по един минус диария ще ви хване докато не отмъстите.

Аве ,тарикат,.....мноо ги разбираш ти ве???!! :flehan:

Дрее ми за минусите,просто имахме с Дакса да си кажем едни неща,които са мноо повече от разни минусчета,не съм ревнАл като ущипана госпоица къде са ми рейтингите,а съм искал да изясним нещо с Тони,коеето се и случи...тук говорим за нещо доста повече от + или -,ма на тебе пак ти е убегнало явно,надявам се сега да ти е ясно!

Па и последователи имаш глеам! :steinigung:

А edinak не написа нищо повече от шеговит коментар,за да подгрее темата,тва също нема как обаче да го разбереш...

Ся ако искаш ми бОдни дваЙс минуса,башш ми е през кура да ти каем!

  • Like 5
Адрес на коментара
:hilezh: Ako може една част от форума да я направите само за хора от професионален шАфиор нагоре, защото поне за тях се знае , че са минали поне психо тест...
Адрес на коментара

snapback.pngbuzzi написа на 06 юни 2012 - 18:22 :

На фабричните печки е така ,поне при моята,мерси че ме изкара от заблудата:gruebel:мислех че всички модели АУДИ се правят еднакво.....

Абе кво се правите на интересни не ми е ясно! Чеши се колко искаш по тъпата тиква.Бахти и комплексите бахти и нештото. ЕЙ ти два три поклона пред природнаста интелигентност дето лъха от ЖаКуЗиТо и се надявам да се разтопиш от блаженство и Кеф :flehan::flehan:

Този пост е редактиран от Michael Petrov: 06 юни 2012 - 20:35

В предишната тема го защитих,верно съм тъп,всички които ме познават ,знаят че май нямам нито един комплекс,даже не съм и злопаметен:gruebel:,явно съм тъп:gruebel:,ебах ти чука ,как ме е нахранил че и обидил:hilezh:,да си оди на село да си цъка плюсове ,минуси ,тирета,........,скоро минавах през едно затънтено село ...една баба вика ...Джанете ,Джанете -излези от мазъта мари......после разбрах че в цялата фамилия има доста имена от сем .ДЖЕКСЪН,а момето било ДЖАНЕТ ама бабата и било по лесно да казва Джанете...:respekt:. Явно манталитета идва с името ,боли ме уя колко му е скъпа колата,Майкъл или Михаел или по нашенски Мишо ......явно го мори нещо човеко,толкова внимание:gruebel: му обърнахме......от днес съм Pitar Ivanov, ай сиктер ,няма се излагаме пред германците...

Адрес на коментара

За мен темата е приключена.

Има сърдити, има различни мнения прав ли е или не.

Като (много долен :hilezh: ) член на модераторския екип се ангажирам да прехвърля възникналите в тази тема въпроси в модераторския раздел и да добавя отговорите в тази тема, след като си кажат мнението АКБ членовете, модераторите и администраторите- т.е. хората, чието крайно мнение води до вземането на решения.

Заключвам.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...