Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само дето тая култова реплика за двупотопната кола не е на колегата Петров а на колегата Филчев ама като и да е.

Не е хубаво да се отнема от човека авторството на такъв култов лаф :hilezh:

Адрес на коментара

Няма значение чий е лафа, важното е, че като имаш кола за 200 бона не може да се очаква всички да се кланят и плюсват.Ако всеки неразбрал от къде е липсата на скъпоценните плюсове изригне с по тема ще стане Содом и Гомор... :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара

Еми хубаво, имам отсреща технически гений, който обаче не е стабилен психически. И затова "репутацията" трябва да му е отрицателна? Глупости са това.

В конкретния случай каква информация носи "отрицателната репутация" на колегата и по какъв начин кореспондира с познанията и опита който е споделил тук?

  • Like 1
Адрес на коментара

Няма значение чий е лафа, важното е, че като имаш кола за 200 бона не може да се очаква всички да се кланят и плюсват.Ако всеки неразбрал от къде е липсата на скъпоценните плюсове изригне с по тема ще стане Содом и Гомор... :hilezh:

Ами не си прав. Прочети пак темата, въпросния Майкъкл никъде не е измасонствал за това какво кара и колко струва. Измасонствал е друг човек. Някой път като се чете по диагонал се пропуска кой точно какво е написал. И на мен ми се е случвало да ми припишат чужди думи и е кофти да отговаряш за нещо което не си казал а още повече да те съдят по това.

Адрес на коментара

Като гледам няма кой да ти отговори, та да взема да се пробвам аз, а?

Явор има вНАпредвид, че напоследък цъкаш минусче на всяко негово мнение, което по един или друг начин може да го притеснява.

Бах ва... Толкова трудно ли беше бе? :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Тенк ю, ама ние се разбрахме и нещата вече са ОК.

Адрес на коментара

Плюсчета,минусчета,егати драмата:gruebel:Ако това не може да преживеете,незнам други неща как биха ви се отразили.Голям праз,че някой цъкнал + или-,и кво ви събаря от цялата работа.Ако това ви е грижата да ви имам проблемите.:blink:

  • Like 1
Адрес на коментара

Ма вие верно изперкахте, репутации, рейтинги... Клас към заплатите ли ви върви от тия + и - не знам, тва е нелепа работа. Коджамити мъже са като сърдити деца в пясъчника. Пък и онзи сръдливия седнал да квалифицира кой какъв е, като не ти е удобно, пали и бегай. Двупотопен трипотопен - тъпак! Голем творец бил, много помагал с мнения, ебах му майката, в тая държава хората не спреха да помагат с даване на акъл и да бъдат високо оценявани. Пък и да го страдаме, че бил напуснал - трагедия. Че е "добър познат и приятел" на Кокича бях сигурен още преди да я зачета темата и предната и тази, ама чак толкова присърце да го взимат толкова хора и да се заричат в това или онова... за мен е не сериозно...

Адрес на коментара

Не е нормално технически грамотни хора, които са ценни за всички и които с удоволствие споделят знанията си да бъдат прогонвани от детинската система на "плюсчета и минусчета" или защото не знаят къде се слага запетайка.

Не е нормално технически грамотни хора, от което се предполага да са интелигентни и порастнали, да реагират по такъв детински или по точно инфантилен начин, на това, че им е изчезнал някакъв ВИРТУАЛЕН рейтинг...Още повече преди да проверят дали и на другите не е изчезнал или защо , да търсят под вола теле...без значение с какъв тон. А последвалата реакция изобщо не искам да я коментирам. Всъщност и няма смисъл ! Нямам лоши чувства към колегата и не ми харесват подобни ситуации , но тук е технически форум, а не социална мрежа и рейтингите или приятелите в профила не са главната причина, заради която повечето хора са тук...

Адрес на коментара

Явор се възмутил на Дакса дето му слагал минусчета та чак Единака под напрежение седи, на админите не можеш да им сложиш минусчета щот са над нещата, некъф мишкалдак се логнал с партизански профил да сложи некой минус на Дакса ама иначе видиш ли всички сте много ларж и не ви дреме хич... Иначе е са на 2-3-ма от ларжовете ако ви сложа по един минус диария ще ви хване докато не отмъстите.

  • Like 10
Адрес на коментара

ако ви сложа по един минус диария ще ви хване докато не отмъстите.

Що ли пък никога даже и не съм гледал за такива виртуални форумни плюсчета и минусчета,и 50 000 минуса да ми сложиш ще сменя крачола:hilezh: Някои от хората тук явно още си мислят ,че са в детската градина или имат неизживяно детство.От мухата стана стадо слонове,имам чувството,че сме при Бате Енчо,ама и там малчуганите реват и се държат подобаващо за сметка на някои батки от форума,дето като му цъкнат минусче и изпада в нервна криза....няма изкореняване дребнавостта на Бай Ганьо,рев,сълзи,ред сополи за виртуален рейтинг.:steinigung:

Адрес на коментара

Кой каквото си го е заслужил си го е получил,и да драпате още какво ще промените,толкова щуротии изчетох и мърморене за виртуални рейтинги,а това че 23 години вече кой дойде и ни минава както му е кеф...там цари пълно мълчание и си ги търпим,като ли че сме им свикнали:wall: .Гледайте си децата и семействата,и търсете по добър начин на живот,не се занимавайте с глупости.

Редактирано от BAVARECA83
Адрес на коментара

Добре, в крайна сметка, амнистия и реабилитация за човечеца ще има ли?

...До тук съм с тоя пиклив форум сполай Ви да си спамите и да обсъждате какво ли не освен нещо важно тука...

Самият той явно не желае реабилитация.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...