Jump to content

За колегите живеещи в Германия !


Recommended Posts

От тази седмица Мишо (форумния майстор) живее и работи в Германия.Намира се в гр.Франкфурт на майн и може да го търсите на тел. 0049 1573 8546415.

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да уточним града Франкфурт или Франкфурт ам аин.(Frankfurt или Frankfurt am ain).Често пътувам към германия и минавам през франкфурт ам аин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да уточним града Франкфурт или Франкфурт ам аин.(Frankfurt или Frankfurt am ain).Често пътувам към германия и минавам през франкфурт ам аин

Колега и каква е разликата в имената?Аз до колкото знам няма един и същи град с 2 имена второто име,което си писал се писше "Frankfurt am Main" и това си е Франкфурт!По вероятно е да го питате,къде работи и в кой квартал живее. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на комунизма,реката е разделяла източна от западна Германия. Тогава имаше два града: Франкфурт на Майн и Франкфурт на Одер. Сега е обединен,ама цените имат същественна разлика от единия и другия бряг :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на комунизма,реката е разделяла източна от западна Германия. Тогава имаше два града: Франкфурт на Майн и Франкфурт на Одер. Сега е обединен,ама цените имат същественна разлика от единия и другия бряг :hilezh:

Полезна информация :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комунизма е бил много отдавна,но наистина полезна информация.И да аз като работих там наистина има разлика от двата края във Wiesbaden си беше евтинийка,в Kaiserslautern пък останах с впечатлението,че е доста слаба работа и наблъскано с руснаци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво значение има как се казва Франкфурт ам майн или на

майн... въпроса е кой ще ни прави колите сега? :respekt:

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще се прибира ли в БГ?

Ами за сега не дава конкретен отговор,но мисля че няма да е за постоянно там...

... въпроса е кой ще ни прави колите сега? :respekt:

И аз съм доста притеснен...като се сетя колко сервизи съм обикалял и как са ме сапунисвали допреди да го срещна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на комунизма,реката е разделяла източна от западна Германия. Тогава имаше два града: Франкфурт на Майн и Франкфурт на Одер. Сега е обединен,ама цените имат същественна разлика от единия и другия бряг :hilezh:

Миро, ти имаш ли поне някаква бегла представа колко стотин километра делят град Франкфурт ам Майн от град Фракфурт ам Одер? :unsure::wall: Тънката подробност е, че става въпрос за две различни реки (Майн и Одер). К'ви два бряга, к'ви 5 лева, к'ви торби с цимент? :huh:

какво значение има как се казва Франкфурт ам майн или на

майн... въпроса е кой ще ни прави колите сега? :respekt:

Чул, недочул дай да задаваме следващия въпрос - кой ще ни прави колите. Priceless! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, ти имаш ли поне някаква бегла представа колко стотин километра делят град Франкфурт ам Майн от град Фракфурт ам Одер? :unsure::wall: Тънката подробност е, че става въпрос за две различни реки (Майн и Одер). К'ви два бряга, к'ви 5 лева, к'ви торби с цимент? :huh:

Чул, недочул дай да задаваме следващия въпрос - кой ще ни прави колите. Priceless! :)

Ей тука много се обърках :wall::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а аз много изригнах, за което се извинявам :pale:

https://maps.google.com/maps?saddr=Frankfurt+(Oder),+Deutschland&daddr=Frankfurt,+Germany&hl=en&sll=50.110922,8.682127&sspn=0.310005,0.727158&geocode=FduuHgMdktXdAClv-7UCKpgHRzHAO15bRiAhBA%3BFcqh_AIdj3qEACnFlnBHbwm9RzEAxrApUEMiBA&oq=frankfurt+od&t=h&mra=ls&z=7

(нещо не се кефи на толкова дълъг линк)

:bia:

п.с.

разделен е бил само Франкфурт ам Одер, точно както го описваш. :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чул, недочул дай да задаваме следващия въпрос - кой ще ни прави колите. Priceless! :)

Чшшш последната здрава е извънземна технология, както всички знаем. Не може някой случаен да ровичка там. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека сън не спа да си дигне гълъбите на "майн"-(абе мнооого далече), обаче и там го напипАха:hilezh:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с Мишо,той каза,че най вероятно се прибира

през септември така,че времето е много малко.Мишо не имал намерение да оства в Германия и въобще идеята му е да се прибере през септември

:flehan: :flehan: :flehan::dance:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...