Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

Абе тия мултитроници познават ли се дали са хвърлили живот? В смисъл ако закарам един на Мишо примерно ще може ли да каже - тая кутия има проблем/няма проблем или божа работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая мойта талига / да вече се дразня от нея и я наричам така / много започва да ме нервира...Прословутото немско ,,качество"...

Отказа ми заключването на капака на капачката на резервоара...ЕИ така от нищото ми отказа...

При заключване неще да се затвори. Просто капачката си стои повдигната....За да я затворя за нощта трябва едновременно да притисна капака и да натисна копчето за заключване...Определено се дразная вече от това, моето Ауди и да го намразвам.

Схема на кое от BDW ти трябва ?

Схема/снимка на самия двигател ми трябва, за да видя дали е с вериги или ангренажни ремъци/ремък...

Но най-вече схема на обтегачите и ремъците / ангренажни /.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказа ми заключването на капака на капачката на резервоара...ЕИ така от нищото ми отказа...

При заключване неще да се затвори. Просто капачката си стои повдигната....За да я затворя за нощта трябва едновременно да притисна капака и да натисна копчето за заключване...Определено се дразная вече от това, моето Ауди и да го намразвам.

И моята не заключва, но иначе се прибира и отваря. Нещо беше блокирала, не можеше да се отвори и после спря да заключва. Преживява се :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно, вече тая талига много нервира. ИМАШ ЛИ идея, как да я оправя. В мпмента капачето не се прибира, стои си отворено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен по някога го прави това с капака но му хванах цаката ... отвори капака почисти ключето раздвижи го малко след това натискаш по средата капака и се затваря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое ключе колеги? Гумираната пъпка, ле е това ,,ключе". Със спрей ли да почистя? Ако някой от Вас знае, как да го оправи, моля да даде координати, да се свържем и срещу заплащане да го оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой инсталирал ли е на MMI 2G (4f) Audi Digital Tuner DVB-T - 4f0919142A?

Изкарва само звук без картина :gruebel:/>/>

Има ли допълнителни настройки на MMI 2G за картина в BG?

Темата за digital TV ще е актуална тази година :rolleyes:/>/>

Става дума за това:

post-19138-0-93637800-1358079267_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен механизма, който е за затворено и отворено на капака (управлява се с натискане) функционира, но не работи соленоида който заключва да не може да се отвори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Broom, вероятно защото тунера работи под MPEG-2 стандарта, който се ползва в Германия. В България се ползва MPEG-4.

Не коментирам кодировката и отключването на картината в движение, което действие предполагам е направено още с аналоговия ти тунер.

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МSM най-вероятно си прав. Аз също си мислех за подръжката на MPEG2-4, но понеже нямам документация, реших че някой може да знае дали наистина е само за MPEG2.

Иначе картината в движение не е отключена, но цифровия тунер е на външен вход (1) и OSD менюто се вижда, така също си намира и каналите но без картина :gruebel:/>

Как мога да разбера дали не подържа MPEG4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е комбинирана GPS/GSM - навигация и телефон.

Ясно,значи няма навигация,благодаря ви колеги и се извинявам ако съм ви изгубил времето.

Има и вградени GPS антени в задното стъкло, възможно е да има навигация но да е вградена а не на покрива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,имам малък въпрос : защо някои 4Ф-ки имат малка антена на покрива,а други нямат,за какво е антената?

Колега това е комбинирана антена за радио, навигация и телефон. Същата макар, че обслужва всички тези три функции е необходима само в случай, че колата има екстрата или подготовка за т.нар. мобилна поставка за телефон, което от своя страна изисква малко по-различен модул от този за без тази екстра. Във всички останали случаи функциите на антена за радио, GPS, печка и телефон се осъществяват от определени групи реотанчета на задното стъкло (на авант и от задно странично мисля).

С други думи кола без такава антена на покрива може да има навигация и другите екстри, но няма да има подготовка за тази мобилна поставка за телефона (mobile baseplate) zustimm.gif.

Справка SSP 326

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

По въпроса дали има нави колата - просто виж дали има бутон Нави. (Същото не важи за бутона с TV, където в повечето случаи няма ТВ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...