Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

За три години по три хиляди?

Малко ми се вижда.

Тази кола през целия си живот има 2 години и 5 месеца в който не е карана... за това така :) Но като цяло акцента е върху грешките... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два от бутоните на управлението на климатроника нямат иконки.

klima-fl-40077.JPG

Някой знае ли за коя екстра са тези бутони?

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и вие имате идея може да споделите.

Споделям: този датчик аз на всичките ми аудита до сега съм го сменял на 60-70 000 км. Чистенето никога не ми е звучало добре, но може да се приложи докато дойде новия, защото обикновенно го нямат на склад. 170-180 лева /по спомен/ беше на А6-цата. MAF сензор се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям: този датчик аз на всичките ми аудита до сега съм го сменял на 60-70 000 км. Чистенето никога не ми е звучало добре, но може да се приложи докато дойде новия, защото обикновенно го нямат на склад. 170-180 лева /по спомен/ беше на А6-цата. MAF сензор се казва.

Мерси, ами като цяло ще го погледна първо, понеже в руския форум като гледах разни снимки там твърдят, че след почистване нямат проблем в следващите 50К км. И видиму се е омазал бая, след това си изглежда като нов. Така че първо ще му проверя състоянието и след това го поръчвам за всеки случай докато светне пак грешката.

В 99% от отговорите всички отговарят така:

" A few hours later they found the problem and said it was the Throttle body Dirty.

Well they had already cleaned it, Test drove it and found it fixed the problem and everything was good to go. And to my surprise they told me not to worry about the extra labor and tech cost.

So they only charged me the Scan fee.

In short, it was a dirty maf. Audi cleaned it and problem solved. "

За това и аз ще пробвам...

Два от бутоните на управлението на климатроника нямат иконки.

Някой знае ли за коя екстра са тези бутони?

Горе до колкото знам от ляво до ESP-то има копче за ел. щора. в дясно не знам какво има и дали изобщо има нещо. А долу би трябвало да е за обдухването на седалките.

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два от бутоните на управлението на климатроника нямат иконки

Някой знае ли за коя екстра са тези бутони?

Този до парктроника е за задната щора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този до парктроника е за задната щора.

Вярно! :)

На другата позициа обачв никога не съм виждал нещо, а интересно ми беше колко от колегите във форума имат подгряване на волана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това и аз ще пробвам...

Нищо не пречи да пробваш. Те и Ауди така съветват. Също казват и да няма механична намеса върху датчика, което не се връзва с почистване. Знам ли?

Аз като светне купувам нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам в предвид копчето под подгрева на седалките.

Разгледах над 200 обяви за продаване на 4ф и нито една от колите нямаше такава благинка :)

Аз вентилация на седалките в 4Ф не съм виждал, както и бутон до ESP-то!

Бутона до ESP е за камерата за заден ход, а в някой случай и за асистент за престрояването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин без да свалиш бронята. Развиваш 5 болта и 3 рапидки, внимаваш за пръскалките на фаровете и халогените и си готов с бронята. После за решетка дано да имаш винтоверт :)/>

п.п: извинявай, рапидките са 9

Редактирано от petarik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли решение за афтърмаркет блутуут устройство за телефон, което да се управлява от наличните бутони и екран. Става въпрос за ММИ 2Г с вграден фабричен телефон. Смятам да си сменя оператора и ще се простя с дубликата на сим картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чудя се дали да сложа новите фарове от фейслифта с диодните дневни светлини.

Някой знае ли дали блоковете за управлението на ксенона и за завиване са заменяеми с тези от старите фарове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тях трябва да се смени и Cent. Elect. с този Part No SW: 4F0 910 279 K

Замяната ще ти позволи да сложиш и диодни крушки без да получиш бонус грешки и премигвания :)

От няколко седмици съм със S line спирачки 347мм :) е разликата колеги е огромна, а тази в цената нищожна ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора колега.

Това за модула не го знаех.

Аз по-скоро питах дали мога да сложа старите си блокове за управление, крушки и запалки на новите фарове!

С други думи дали ще паснат леглата и буксите? Защото доколкото виждам ксенона на фейслифта е d3s, а на старите е d2s, което означава разлика в крушките и баластите, но дали означава и разлика в блока за управление?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...