Jump to content

Recommended Posts

Искам да предложа да се създаде нова главна тема "Откраднати коли" или "Издирвани коли".

Знам, че вероятността някой от форума да забележи случайно такава кола е минимална ... но все пак е възможно.

Преди 4 дни откраднаха колата на мой приятел.

Два дни след това я откирха защото е видяна от човек който знае че е открадната.

Другото нещо е че от 1 седмица пред блока ми (в София) е паркирано Ауди с Бургаска регистрация (предполагам на член на форума защото пише audibg.com под рег. номера)

Колата не е местена въобще и ми се стори малко подозрително. Естествено че може човека сам да си я е паркирал там ... но може и да е открадната и оставена да "отлежи".

Не намерих никъде във форума такава тема през търсачката и затова реших да ви я предложа.

Не знам дали има смисъл от такава тема и затова оставям на вас да прецените дали е резонно ...

  • Like 7
Адрес на коментара

добра идея. никога не знаеш откъде може да дойде помощта.

според мен: който ще публикува - предварително трябва да направи снимки на колата. поне да ги качи и тях и ако има някакви отличителни белези - и тях също...

Адрес на коментара

Искам да предложа да се създаде нова главна тема "Откраднати коли" или "Издирвани коли".

Знам, че вероятността някой от форума да забележи случайно такава кола е минимална ... но все пак е възможно.

Преди 4 дни откраднаха колата на мой приятел.

Два дни след това я откирха защото е видяна от човек който знае че е открадната.

Другото нещо е че от 1 седмица пред блока ми (в София) е паркирано Ауди с Бургаска регистрация (предполагам на член на форума защото пише audibg.com под рег. номера)

Колата не е местена въобще и ми се стори малко подозрително. Естествено че може човека сам да си я е паркирал там ... но може и да е открадната и оставена да "отлежи".

Не намерих никъде във форума такава тема през търсачката и затова реших да ви я предложа.

Не знам дали има смисъл от такава тема и затова оставям на вас да прецените дали е резонно ...

Пред нашия блок има над 5 паркирани 'завинаги' автомобили, но са все на собтвеници. :steinigung:

Ще закова една нова тема.

  • Like 1
Адрес на коментара

Има смисъл от таква тема.

Но ако се побликуват туко-така номерата може някой форумец да изгори... Примерно е отишъл да удари едно коленце някъде и хоп :)

Не малка част от жените/приятелките четът форума :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара

Има смисъл от таква тема.

Но ако се побликуват туко-така номерата може някой форумец да изгори... Примерно е отишъл да удари едно коленце някъде и хоп :)

Не малка част от жените/приятелките четът форума :hilezh:

Че на някой и по двете жени/приятелки :hilezh:

ууупс, аааа....здрасти, мило, аз, таковата, нали разбираш...майтапче..... :lol:

иначе подкрепям идеята, винаги е полезно по няколко допълнителни дзъркела да шават по улиците, но нека да е само за откраднати коли, по възможност със снимка, не е задължително да са само форумни :zustimm:

Адрес на коментара

Има смисъл от таква тема.

Но ако се побликуват туко-така номерата може някой форумец да изгори... Примерно е отишъл да удари едно коленце някъде и хоп :)

Не малка част от жените/приятелките четът форума :hilezh:

то предполагам трябва да е не - видях тази кола еди къде си, а търси се (от собственика например) тази кола: снимки, номер (надали ще е с истинските), отличителни черти и т.н. и някой ако я види (дай боже) да казва тук...

то за изгарянето на някой колега от форума може да послужи темата: днес кой кого видял :-)...

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...

Здравейте на всички ! Не искам да отварам нова тема и да цапам защото незнам дали е възможно осъществяването на моето предложение за това пиша тук :) Искам да предложа и да питам дали е възможно когато отидем в началната страница на форума и най-доло където показва списъка с потребителите които са на линия дали е възможно да са подредени в азбучен ред (от А до Я). Предлагам го с цел , ако премерно трябва да пишем на някой на Л.С. , но не му знаем целия Ник или да му видим някоя тема която ни интересува , но не знаем точното име на темата или просто за каквото и да е друго да е по- лесно откриването на този потребител. Вече няколко пъти се сблъсках с това и ми отне време да открия потребителя Х , но това само , ако е възможно , ако не здраве да е :bia: .Предварително се извинявам. Поздрави :zustimm:

Адрес на коментара

дали е възможно когато отидем в началната страница на форума и най-доло където показва списъка с потребителите които са на линия дали е възможно да са подредени в азбучен ред (от А до Я).

Над списъка пише:

Покажи списъка по: Последно действие или Потребителско име

Като цъкнеш "потребителско име" ги показва по азбучен ред ;)

  • Like 4
Адрес на коментара

Това се случва сравнително често и не знам как става и дали въобще реално отчита два + или просто по погрешка показва, че два пъти са те плюснали. И други хора са се чудили същото.... аз залагам, че по погрешка показва два пъти един и същ човек.

Адрес на коментара

....... аз залагам, че по погрешка показва два пъти един и същ човек.

Точно така е, т.е. измамата е зрителна.

А колегата, който пита защо са го минусирали... да си пусне нова тема и там да пита :lol:

  • Like 3
Адрес на коментара

Теб те наградиха, понеже награждаваше системно ве, без причина. Ма май от цялата работа теб те заболя накрая. :hilezh:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...