Jump to content

Кондофрей Драг Челиндж 06-07.10 2012


Recommended Posts

Утре гледам квалификациите са от 11:30, а ще има свободни стартове от 10:30. Аз мисля да тръгна от София към 10:00-10:15. Ако някои иска да пътува по това време може да скочим заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгнем така ще хванем края евентуално на свободните стартове и после трябва да се чака до следващите, които са от не знам си колко часа. Аз викам 9:30 да отлепиме от София. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се качвам през Симеоновско шосе на околовръстното.

Примерно може да се чакаме на Омв-то на Бъксон - където свършва широката част. Към 9:15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дайте за неделя да се изтупаме по-рано, да си хванем някакви прилични места за гледане, близо до старта :)

Еми ние не гледаме , а участваме :hilezh:

п.п. Аз в неделя тръгвам към 9.00ч. Който иска да идва в началото на магистралата в 9ч. и да се събираме яко Аудита и тръгваме. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пожелая успех на всички ,който смятат да вземат участие и безавариен финал . Аз пропускам заради друго меруприятие ,но ще подържам връзка с някой от вас . Успех момчета :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ние не гледаме , а участваме :hilezh:

п.п. Аз в неделя тръгвам към 9.00ч. Който иска да идва в началото на магистралата в 9ч. и да се събираме яко Аудита и тръгваме. :zustimm:

Утре 9ч в началото на магистралата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и корсата дала рекорд :

нов рекорд за най-бърза стрийт кола на предно предаване в България - Ангел Бояджиев, Opel Corsa 3.0 V6 + нитро 11.85 @ 199 км/ч; 2.0 60ft.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори сборен пункт - на първата бензиностанция след магистралата в 9:15. Ако някой има желание - там ще сме 5-6 човека.

Иначе днес голямо изнасилване на коша, нищо не роди обаче. :hilezh: 13,4 след доста мои опити, 13,3 от първия път, ама друг шофьор. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е. :lol: Тва ми е сефте каране на писта с апаратура, както и старт от място, щот до ся никога не съм имал хубав съединител за целта. :hilezh: С тия гуми явно старт хубав няма да може да се направи. Сложих едни пластмасови 16-ки, щот си мислех, че сцеплението ще е яко там и ме беше шубе да не строша нещо. Ама се оказа друго. Не иска да падне под 2,0 на 60 фута, върти ги яко. Спаднах ги на 1,5 бара ама почти никво подобрение.

Моето време - 13,423/2,010/164,05

Миро ТСТ с моя кош - 13,365/2,006/164,91

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване утре на всички които ще ходят ! Живот и здраве утре сме и ние там ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте некво инфо бе хора, какво стана - гледам 9-ки-те са вече хит :flehan: Нашите съ-форумци ,как се представиха . Дайте клипове - снимки и по-подробна информация - Чипика - Гената - Шефа - Джими и всички други взели участие какво направиха ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...