Jump to content

Laptop - какъв


Recommended Posts

Без да ви губя времето.

Иде реч за геймърска конфигурация. Мога да отделя до 2,500 лева.

Ще съм ви благодарен ако можете да предложите нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ви губя времето.

Иде реч за геймърска конфигурация. Мога да отделя до 2,500 лева.

Ще съм ви благодарен ако можете да предложите нещо.

За тия пари едва ли ще намериш геймърска конфигурация, ако вземаш лаптопа за игри жестоко грешиш, не може въобще и да се доближи до десктопа (от опит го знам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно. Просто машината ще се мъкне много по летищата и няма как да разнасям стационарен. Просто искам нормална конфигурация за тези пари. То е ясно че няма да е Пентиум на 2.4 с двойно ядро и radeon x1900

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е така за тези пари ще си вземеш много добра машинка, но има по-вещи колеги от мен по въпроса нека те се изкажат. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси нещо подобно

ТУК

Нещо центрино или Тирион на АМД 1ГБ рам 100 Хард и щом ще е геимарски да е с ати чипсет и карта такава или по добра :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопа за мен е много неудобен за игри.На мен въобще ми не е сгодно.А и на аерогарата като неможе и мишката да извадиш още толко окуцаве. Нито за шутери ми е сгоден,нито за ралита.На аерогарата само wireless lan ползвам и гледам форума и др дивотии :wall:

Моя е HP,въпреки че викат че са боклуци,за сега съм доволен :wacko:

АМD Turon 64 na 1.8 ,1024 RAM ,HDD 80GB 5400rpm, ATI Xpress 200M 128mb....15,4 монитор

Видеокартата е малко за къшмер...ама всичко каквото съм му слагал до сега си върви прилично.

Сега го ползвам като дескктопмашина и единствената благина е че докато си взимам вана си гледам филм :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади ми се ако искаш... Мисля, че може да ти предложа нещо добро и мааалко по-евтино. :wacko: Идваш, тестваш и ако те кефи... печелиш.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошиба 17" сентрино 2Гхц и 1ГБ Рам - ми никакви грижи с игрите и един джойстик де. (само дето ми го откраднаха) Та личния ми опит е, че вече може :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубав компютър като цена качество.

GB W511A 15.4/P-M760/1GB/X700

Price : 1540.00 USD

GIGABYTE W511A

• CPU

Intel PENTIUM-M 760/2.0G/2M/533/

• Chipset

Intel 915PM + ICH6M

• LCD

15.4" WXGA Glare type

• Memory

1GB DDR400 2x512MB (2 slots DDR333, up to 2GB)

• VGA

ATI Mobility Radeon X700, 128MB VRAM

• HDD

80GB IDE 5400rpm

• Oprical storage

DVD+/-RW Double layer

• Communications

802.11b/g wireless, LAN 10/100/1000, Modem, IEEE1394, CIR (with RC), 3 x USB 2.0, Bluetooth/Remote

• Expansion slots

Type II PCMCIA, SD/MMC/MS/MS PRO reader, VGA, S-video

• Audio

SmartAMC AC97 audio, built-in stereo Speakers/Mic, Headphones/Mic/Line-in

• Keyboard

19 mm full size 88 keys

• Battery

6 cells Li-ion

• Operating system

N/A

• Dimensions & Weight

365x274x30.5 mm, 2.05 kg

• Warranty

2-year limited hardware warranty

6-month battery pack warranty

www.gigabyte.com.tw

Gigabyte W511A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси нещо подобно

ТУК

Нещо центрино или Тирион на АМД 1ГБ рам 100 Хард и щом ще е геимарски да е с ати чипсет и карта  такава или по  добра :eusa_clap:

.. само не АТИ :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари, преди половин година си купих ACER Aspire 5024, AMD Turion 64 1,8 GHz, 512 RAM, 80 GB HDD, DVD R/RW, ATI X700 128 MB, 15,4". Работи нормално и не ми създава грижи. Не съм срещал игра, която да не върви добре, но пък и не съм виждал такава, която да задържи вниманието ми за повече от няколко часа. Изклщчение прави Need For Speed MW и CashFlow.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти не си ли взе лаптоп?Или този е друг:D

Кажи тези 2500лв с или без ДДС да измислим нещо.....

Колега, че при вас нали неможе БЕЗ ? :D

Аз си чака моя.. ама чак вав Вторник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може, прав си :eusa_clap: Ама 2500 с ДДС са 2100 без.......Значи към нещо по-тънко ще трябва да се ориентира.Кажи точния модел на този който ти си поръча - може и на него да му хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да

Първо се извинявам, че ви държах толкова време в неведение.

Направих компромис и вдигнах летвата. Взех си ето това и съм безкрайно доволен:

ACER Aspire 9504WSMi_TV TUNER, Intel® Pentium® M 760 2.0GHz (2.00GHz/ 2MB/533), Intel® 915PM Express chipset, 1024MB (2x 512MB, 17" WXGA Acer Crystal Brite Dual Lamp (500 nits), 256MB ATI MOBILITY™ RADEON® X700, 100GB, DVD-RW Dual DL (slot), Five USB 2.0 ports; DVI-D port; ExpressCard™ slot; 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD); PC Card slot (one Type II); IEEE 1394 port; Fast infrared (FIR) port; CIR port; External display (VGA) port; S-video/TV-out (NTSC/PAL) port; Headphones/speaker/line-out port with S/PDIF support; Microphone jack; Line-in jack; Ethernet (RJ-45) port; Modem (RJ-11) port; Parallel port; Optional 7-pin AV-in port; Optional RF input for digital TV and analog TV; DC-in jack for AC adapter, wGigabit&wless 802.11g / Bluetooth™ 90 Wh 8-cell Li-ion battery pack- 2.5-hour battery life, 3.8 kg, WXPHome, 1 year int. warranty

Взех го от Интераком

2,355.00 лв. без ДДС

Отново благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеше да платиш за по голяма гаранция...ама по добре да ти не трябва...НР-то ми е с 5 години (дадох 350$ повече) ама все ми се струва че не са напразно,само като знам колко струва комбото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари едва ли ще намериш геймърска конфигурация, ако вземаш лаптопа за игри жестоко грешиш, не може въобще и да се доближи до десктопа (от опит го знам).

я виж моето съкровище което търкалям вече 3 месеца ето тук

:hilezh:

само 2 кила, широкоекранен и плякам на игрички нон-стоп :huh:

ааа и цената беше под 2500

кофтито е че сега го няма наличен в бг

иначе честито колега , със здраве да си го ползваш.

аз нарочно не исках голям екран щото така или иначе седя пред него на 50 сантиметра и само да нося кило и половина от горе няма смисъл.

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...