Jump to content

Всмукателен колектор за 4,2 40в


Мхаил Вйнов

Recommended Posts

Не ги качвай директно във форума - линквай ги от снимка.бг или имиджшаг ... или каквото там ползваш за снимките си

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето снимките на колектора преди почистването(непосредствено след разглабянето му) и след почистването.

 

http://www.snimka.bg/?album;aid=765151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последната снимка е вакума с карантията на колектора. Вакума завърта карантията за необходимите завихряния и потока въздух. Не знам за кое моторче по точно питаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо в кутията при мене.

Явно съм се объркал и не ми е ясно предназначението на тоя вакуум. При мен като я взех бръмчеше нон стоп като моторче там, като пипна "стеблото" спира. После с времето само сутрин го чувам и предположих, че тогава нагнетява въздух, докато е студена. Питах в Юнитрейд, не искаха да го погледнат а само да ми сменят целия колектор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли са много различни освен веригите.

 

Пак се изказа като каруцар пред журналисти...!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

 4.2 335к   Колеги помагаите , имам следния проблем и немога да остановя от какво е предполагах че е от клапи колата се изрезваше до кам 5 хиляди оборота мах и я нема никва на горе и чак почваше да причуква нешто при клапите разглобих колектора имах едно счупено уше там при мехчетата оправих го клапите ми движат не са заседнали  като запали колата се прибират като огасне излизат ама изрезването го няма все оште смених 3 бобини сега ми изгоря четвърта пробвах и ръчно да движа клапите и пак не става светка ми и чек от време на време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви грешки ти дава?

само чека ми светка и то не всеки път иначе не ми дава и на компилтар го качвах . Сега свалих свешти гледам са доста черни. Ма не знам от лоша работа ли са черни или от преебани свешти дали е вазможно да го прави ще пробвам сега ще смена и свещи . Много странно заштото некои път за момент се оправи и после същата история ма се надявам да е от свешти защото изгори 4 бобини .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще имаш записани грешки, няма как да гадаем. Имам няколко идеи, но я закачи и кажи грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два ни я взех от сервиз и напълно беше изчистена от грешки . но мн мудно варвеше свалих колекторите да погледна отсраних квото имаше и зглобих ама съштата история и ште смена свештите и една бобина изгоря имам и ако не стане ше пробвам савети ! ако те самнява нешто сподели . Пак ще бъда благодарен да имам нещо напредвид  ако не ше трябва сервиз на ауди . 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врачанският краи днес смених и свещи и същата работа вапроса е че смених ремаци ролко казват че се зацепвало с някакви лапи пак при мен е зацепено без лапи но на компилтар излиза че е на белези . А след обслужването праи проблемите.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих проблема ако на некои му се случи това нещо хидравличният оптегач на ангранажния ремак и охлабва ремака и бега от датчиците и обърква работата на мотора за моя радост не съм срешнал клапани .

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...