Jump to content

Как се спира анти-вирусна AVG


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нема си ги мериме smile.gif аз минах на ниво сървър 2К8R2 hilezh.gif

И аз съм без антивирус !

Просто тия тулбарове разказват играта на перформънса на компа- просто да спомена rolleyes.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е готовоооо и се радвам на бърз лаптоК със всичките му глупости на Джама hilezh.gif

Огромни благодарности към Владо за свършената работа bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е готовоооо и се радвам на бърз лаптоК със всичките му глупости на Джама hilezh.gif

Огромни благодарности към Владо за свършената работа bia.gif

КраднА ли занаят ? rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах,Владо стискаше лаптопа умишлено hilezh.gif

Разбрах само,че не мога да си позволя да ровя къде ми скимне без да знам кое за кво е.

Пак е нещо де cool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не по темата(да ме извини колегата Кутров), но кой каква програма използва за записване на видео от десктопа. Преди малко сложих Fraps 3.5.9 но сякаш нещо не ми допада, видео от 25 мин. с големина от 17.2 ГБ. Вие какви програми използвате и съответно оптималните настройки за тях, ако има такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

А бре мъйни го това AVG и си сложи Avast. Не е тежка антивирусна, безплатната версия важи за 1 г, след което деинсталираш и си теглиш новата версия за следващата година. Проблем съм нямал досега, ако има ми спира нета автоматично, понеже вируса почва да спами по 34-ти порт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кое да ти дам повече инфо колега? За интернет доставчика или за антивирусната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами деинсталирай я, свърши си работата, после пак си я инсталирай. Това че не ти позволява някои опции, значи че иска да си платиш и да ползваш пълната версия. Зависи какво си щракал на компа, когато те подсети за ъпдейтите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкаш десен бутон на Anti-virus и после deactivate (доколкото си спомням от преди време). Свършваш си работата и активираш по същия начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата все още използва 8.5, там такава опция не мисля, че има.  :)  По принцип на неговата версия се отваря Resident Shield-a и му се маха отметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен каквато и АВП си сложиш все тая,ако незнаеш къде цъкаш и къде влизаш.Сменил съм поне 4 и все си влизат разни гадини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...