Jump to content

ПОМОЩ!!!


scorpio

Recommended Posts

Колеги, знам че темата не е за главния форум, но държа всеки който би могъл да помогне, да я види.

Моя почти роднина (на зет ми сестра му) е катастрофирала край София и сега детенцето и е в Пирогов с опасност за живота. Нужна е много рядка кръвна група за преливане - А2В отрицателна. Според моето JP такава кръвна група няма и би трябвало да е АВ2, но... и аз незнам.

Колата се е претърколила няколко пъти през таван, а детенцето е изхвърчало от нея и е с изпочупени ребра и крайници, и множество разкъсни рани.

Трябва най-късно до понеделник да се намери човек с такава кръвна група.

Кръвта била много рядък вид, неможела да се пренася в банка, затова е желателно човека да е от София.

Ще съм ви много задължен, ако някой може да помогне.

Телефон за контакт - 088 8 010 568 или 087 8 110 568 - Иван.

p.s. Как се прави темата да е в червена папка (гореща тема)?

Редактирано от scorpio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 0 не знам си какво, и мога да давам кръв на всички според това което съм чувал, само че имам хронично високо кръвно!

Провери и ако въпреки това мога да дам кръв ще дойда - няма проблем!

Телефона ми го имаш на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С готовност бих помогнал, самоче не съм тази група...доколкото знам А+... иначе сутринта ще се събираме доста приятели, ще питам, надявам се да има резултат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що говорих с майката лично. Значи, няма да има кръвопреливане, а извличане на левкоцити. Затова се оказа, че единственото условие е да бъде от група АВ, без значение на резус фактора (+ или -). Човека трябва да е там неделя вечерта, за да може понеделник сутринта да се започне работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм А1Б положителна,казвай какво правим.Ако съм подходящ в неделя сутринта ще пътувам!!!Тел на лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случилото се !

Кръвната ми група е А Rh(-).

Ще се радвам , ако с нещо мога да бъда полезен.

Дано детенцето се оправи и всичко да е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ми ясни тия неща с кръвта/ нулева,резус фактор + съм/,ако мога да помогна,звънкай Скорпио!!!

Дано се оправят нещата с детето!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега нуждата от кръвопреливане се отлага (дано да се отмени изцяло). Детето е започнало само да си възпроизвежда нужните кръвни тела. Положението му се подобрява. Ще пиша как се развиват нещата по-нататък.

Специални благодарности на всички, които се отзоваха и то в рамките само на няколко часа, макар и да беше късно вечерта, и особено на kinjal, който беше готов да тръгне чак от Бургас, за да помогне.

Знаех си, че тук е мястото, където мога винаги да разчитам на помощ, от какъвто и да е характер.

:););):););):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, радвам се че нещата са тръгнали в положителна посока и искренно се надявам да се оправи детето. Ако се нуждаеш от нещо, с което мога да ти помогна, съм насреща.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да съм от полза :)

Но се надявам всичко да се оправи и твоите познати да са наред

и

КОЛЕГИ,

карайте внимателно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАНО ДА СЕ ОПРАВИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм наясно с тези кръвни групи, но жена ми е рядка кр.група "А-", и е готова да помогне(стига да е подходяща) ако не дай си Боже се налага.

Успех, и дано всичко мине благополучно, колега!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм наясно с тези кръвни групи, но жена ми е рядка кр.група "А-", и е готова да помогне(стига да е подходяща) ако не дай си Боже се налага.

Успех, и дано всичко мине благополучно, колега!!!

Как да е рядка бе колега ?

И аз съм тази група :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще махна темата от закованите - пише, че срока е до понеделник, но пиши, как е момчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е известно - няма направено добро останало ненаказано - колегата кинжал на връщане си потрошил колицата :hilezh: Дано поне детето да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...