Jump to content

Въпрос за веригите за сняг


Kissman

Recommended Posts

Колеги,мисля да си взимам вериги но въпроса ми е -как се избира :според цолажа на гумите или спрямо размера? Дайте и някакви препоръки-къде се продават и кои са сравнително добри като съотношение цена-качество.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според цолажа на гумите. То цолажа пак си е размер. Лично аз карам с едни китайски за 30лв. тип "меча стъпка" и вършат работа. Естествено повече от 40 км. в час не вдигам с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,мисля да си взимам вериги но въпроса ми е -как се избира :според цолажа на гумите или спрямо размера? Дайте и някакви препоръки-къде се продават и кои са сравнително добри като съотношение цена-качество.Благодаря.

цолажа=размера. Не знам за кое се чудиш.....според цолажа или размера на гумите избираш веригата. Иначе или ще ти е хлабава или не мож я налундзи :)!

пп.Само по цолаж не може...трябва си ти всичко пример:205/55/16

Редактирано от Ivanu6ka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,мисля да си взимам вериги но въпроса ми е -как се избира :според цолажа на гумите или спрямо размера? Дайте и някакви препоръки-къде се продават и кои са сравнително добри като съотношение цена-качество.Благодаря.

Имам вериги , дай ми трите размера на гумите си за да определя към коя група си и на каква цена и от кой вид , марка мога да ти предложа .

Ако имаш скайп или имейл .

0888/613-018

skype nikfish1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега вериги под път и над път. Мислиш ли че в София пък особенно няма да има :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сега вериги под път и над път. Мислиш ли че в София пък особенно няма да има :rolleyes:/>

Зависи , може и да имам , може и да няма .

Щом от софия звънят до варна за вериги явно нямат някой размери налични, а само снимки в сайтове на всякакви размери , модели и марки вечриги.

Важното е налично какво има .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всеки комплект вериги, на етикета (кутията) си пише за какви размери (диаметър и ширина) гими се препоръчват ...

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...