Jump to content

Recommended Posts

Опцията за избор м/у хардуерни и софтуерни бутони е показателна, за това че са обърнали внимание в/у детайлите, както и sandstone материала за задния панел. Още му се чудя на тва 1+1 , единствено дали не ми идва малко големичък. Иначе е супер, особено за цената си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OnePlusOne e класи над S4

Пряк конкурент е на S5 и lG G3, като и трите са с еднакви процесори. Гаранция има , но подръжката е кофти заради липсата на оторизиран сервиз и представител в Европа.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дам 500+ лв за нещо без да съм го видял и със сервиз на 3-4 х.км., едва ли. Доволно много апарати се предлагат в България.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво може да му стане на един смартфон,че да трябва сервиз ? Единствено умрял дисплей, но като цяло това е супер рядък проблем. Счупен дисплей не се поправя гаранционно, да изгори дъно едва ли ще е повече от 100лв в евау и пак не мисля, че се случва често, а останалите части са евтини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е минус, че не може да се види и пипне телефона, аз не знам дали бих си взел телефон без да е пред мене. Определено телефона е много добър за парите си

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да предложи читаво приложение за запис на разговори? Вече 3 различни пробвам и един и същ проблем - по някое време спират да могат да се преслушват последните записи и работят само първите 2-3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ACR - безплатната версия.

Много съм доволен и нямам проблеми.

 

Единственото неудобно е, че като пуснеш да слушаш музика вкарана в телефона и пуска и тези разговори към листата с песни.

Това е обаче със стандартния плейър на самсунга. С друг може и да го няма този "проблем", но не съм пробвал, че не слушам така записана музика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с нея съм и аз, ама не стават нещата, мога да преслушам само първите няколко разговора и имам чувството, че с времето нещо става и се прецаква. В коментарите под приложението четох за същия проблем и при други хора. Не знам какво да сложа вече...

 

пс Сега пробвах отново, мога да преслушвам само опредлени произволни записи от целия лист  :nixweiss:  И разбира се точно разговора, който ми трябва не се отваря  :wall:

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ACR - безплатната версия.

Много съм доволен и нямам проблеми.

 

Единственото неудобно е, че като пуснеш да слушаш музика вкарана в телефона и пуска и тези разговори към листата с песни.

Това е обаче със стандартния плейър на самсунга. С друг може и да го няма този "проблем", но не съм пробвал, че не слушам така записана музика...

 

 

Направи си един файл на Notepad с име .nomedia и го сложи в папката където са записани разговорите и не би трябвало да ти ги добавя към плейлистата

Редактирано от Brave(TheDrill)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с нея съм и аз, ама не стават нещата, мога да преслушам само първите няколко разговора и имам чувството, че с времето нещо става и се прецаква. В коментарите под приложението четох за същия проблем и при други хора. Не знам какво да сложа вече...

 

пс Сега пробвах отново, мога да преслушвам само опредлени произволни записи от целия лист  :nixweiss:  И разбира се точно разговора, който ми трябва не се отваря  :wall:

 

Пробвах произволни разговори от Май месец до сега и нямам никакъв проблем  :nixweiss:

 

Направи си един файл на Notepad с име .nomedia и го сложи в папката където са записани разговорите и не би трябвало да ти ги добавя към плейлистата

 

Благодаря. Ще го изпробвам  :zustimm:

 

Много добри телефони се тез двата.

В пъти повече от С5.

 

Теоретично да, но ми трябва стабилен телефон за работа и тук С5 е определено по-стабилния телефон от всичките.

Плюс това имам докинг, безжично зареждане и разни други оригинални аксесоари за колата, които ми вършат много добра работа за целите, за които го ползвам.

 

Аз съм определено много доволен от С5. Нито забива, нито лагва. Не помня дори от кога не съм го рестартирал.

Реално единственото, което ме дразни е камерата при лоша светлина. Просто ужасТ  :wall:

Или както ме бъзика един приятел: с годините ти треперят все повече ръцете - как искаш да фокусира тоя телефон  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, много ме дразни това, че като търся тема от форума през Гугъл и я намеря, цъкам на нея и ме вкарва автоматично в taptalk, където ми се показва не темата която искам, а TIMELINE резултати.Браузъра ми е chrom.Искам като намеря темата в Гугъл и като я цъкна да ме пренасочва към нея.Тоя tapa6lqkatalk е пълно недоразумение и аз не знам защо го ползвам, но ако може да се оправи това, няма да го деинсталирам.В противен случай му бия шута, както се казва по нашенски :)

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме дразни това, че като търся тема от форума през Гугъл и я намеря, цъкам на нея и ме вкарва автоматично в taptalk, където ми се показва не темата която искам, а TIMELINE резултати.Браузъра ми е chrom.Искам като намеря темата в Гугъл и като я цъкна да ме пренасочва към нея.Тоя tapa6lqkatalk е пълно недоразумение и аз не знам защо го ползвам, но ако може да се оправи това, няма да го деинсталирам.В противен случай му бия шута, както се казва по нашенски :)

Влизаш в Приложения, намираш тапаталк и му изчистваш действията по подразбиране, така би трябвало следващия път като цъкнеш тема от форума в Хром да те пита с кое да отвори, цъкаш Хром, слагаш човка винаги да е с Хром и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги . как могат да се спрат проклетие реклами на игри които излизат на екрана когато им кефне . пронтото е китайче с андроид 4.4.1 или нещо такова и бачка с 2 сим карти едовременно . много ме дразнят защото с тези малки пръсчета като колчета се получават дразнещи ситоации.благодаря предварително на светнатите с тези полезни играчки

Редактирано от lubo1918
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно ще е да си сваляш игри без реклами т.е. не сваляй безплатните, а си намери платената хакната версия с гугъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...