Jump to content

audi A6 C6 (4F) 3.2 FSI quattro


olimpia2004

Recommended Posts

2000 - 3000 лв. годишно, ама ако не я кара много smile.gif ... или по-точно ако не я мърда въобще

Ако кара около 2000 км. на месец със среден разход около 12/100 (а той може да стане и доста повече), то имаме 240 литра х 2.60 лв = 624 лв. месец / 7500 лв. годишно

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз и в момента давам по близо 3000-4000 на година за бензин (12/100, 2.2, 147кс). Въпросът е останалото - бензина подлежи на некаране, ама има неща, дето не може да не платиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и в момента давам по близо 3000-4000 на година за бензин (12/100, 2.2, 147кс). Въпросът е останалото - бензина подлежи на некаране, ама има неща, дето не може да не платиш.

Данък - 450 лв.

Каско - 800 - 1000 лв.

ГО - 250 - 300 лв.

Масло с филтри - 400 - 500 лв.

Отделно гуми на всеки 3-4 години два комплекта, някоя и друга крушка, масло на автомата на 60 000 - 80 000 км,, някой и друг софтуерен ъпдейт ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги не ми стана ясно от темата затова искам да попитам,тези мотори 3,2FSI подлежат ли на газифициране. Насочил съм се към автомобил с такъв двигател,но ще се кара предимно извънградско на дълги разтояния понеже работата ми го изисква , затова е този въпрос към вас.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скъпа инсталация, над 2500лв, а и не гори чисто само газ, може би около 1-3л/100км бензин + 10-14/100км газ. Не е много изгодно, а и в България може никой да не се навие да ти я прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги не ми стана ясно от темата затова искам да попитам,тези мотори 3,2FSI подлежат ли на газифициране. Насочил съм се към автомобил с такъв двигател,но ще се кара предимно извънградско на дълги разтояния понеже работата ми го изисква , затова е този въпрос към вас.Благодаря предварително.

Ако ще я караш предимно извън града защо не я караш на бензин, Аз до сега съм имал 2-3 пътувания през който не съм пускал педала и повече от 12.5 среден разход не съм видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...