Jump to content

Драг Рейсинг сезон 2013


Recommended Posts

27-28 Април I кръг драгрейсинг-Сливен25-26 Май II кръг драгрейсинг-Кондофрей

15-16 Юни III кръг драгрейсинг-Божурище

6-7 Юли IV кръг драгрейсинг-Кондофрей

7-8 Септември V кръг драгрейсинг-Божурище

5-6 Октомври VI кръг драгрейсинг-Сливен

19-20 Октомври VII кръг драгрейсинг-Кондофрей

Доста състезания има.

Дано да са здрави колите. hilezh.gif/>

Какви са плановете на прогърмелник оунърите? Ще има ли участие на форумни аудита.

На Цецо колата е доста сериозна и според мен може да изпоти голяма част от конкуренцията. Въпреки, че неговата кола е 2.1 и не знам в кой клас попада.

Малко неприятно се получи за малкия тръц, че класа стана до 2 литра. И хората които не са сторукър са преебани hilezh.gif/> От друга страна хора с 2.0 литра имат по-голям шанс за добро представяне. Сещам се за колата на Дани, която досега беше в неизгодна позиция.

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 110
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вярно, че с тръцовете сме преебани, ама поне ще има с какво да се оправдаваме :D/>

Както гласи олимпийският принцип “Важно е участието"

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че с тръцовете сме преебани, ама поне ще има с какво да се оправдаваме :D/>/>

Както гласи олимпийският принцип “Важно е участието"

шо да са преебани :hilezh: че сезон 2012 нямаше 1.8Т дет къртеше зъбите на 2-ойно по силните ли ?? :stupid:

Доста състезания има.

Дано да са здрави колите. :hilezh:/>/>

Какви са плановете на прогърмелник оунърите? Ще има ли участие на форумни аудита.

На Цецо колата е доста сериозна и според мен може да изпоти голяма част от конкуренцията. Въпреки, че неговата кола е 2.1 и не знам в кой клас попада.

Малко неприятно се получи за малкия тръц, че класа стана до 2 литра. И хората които не са сторукър са преебани :hilezh:/>/> От друга страна хора с 2.0 литра имат по-голям шанс за добро представяне. Сещам се за колата на Дани, която досега беше в неизгодна позиция.

сигурен съм че и тази година едно Audi S3 1.8Т ще замества достойно S3-то на Чипика / само че сив металЕкс :hilezh: и ще бъде доста по-сериона от колата на Цецо и Дани :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ПК регистрация.

мдааа ...дано никой не си мисли че здаваме щафетата с 1.8Т :hilezh:/> :hilezh:/> :hilezh:/> никак не сме се отпуснали,не мисля че ще е по-бърза от най-бързата фул-стийт 4цил. VAG в Европа за 2012г :rolleyes:/> но ще се представя повече от достойно / все пак на първите тестове взе 2ро място и има най добро време 11.6сек..

Редактирано от set16v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение :flehan: Планувам да хода на всички кръгове на Кондофрей и Божурище Живот и Здраве с нова колица :rolleyes: ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас Б ще стане още по-интересен явно.

Пернишката С3 изглеждаше много сериозна на Кондьофрей.

А колите за клас Стриит също се увеличават. Нямам търпение да се видят новите машини. Като колата на Данко например. На Владо Б2 в клас Ц.

И аз мисля,да участвам на олимпииския принцип. Не че мога да бъда сериозна конкуренция ама трябва да се дава газ. :hilezh:

Чудно ми е какво става и с голф 2ката с тръц на задно :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас Б ще стане още по-интересен явно.

Пернишката С3 изглеждаше много сериозна на Кондьофрей.

А колите за клас Стриит също се увеличават. Нямам търпение да се видят новите машини. Като колата на Данко например. На Владо Б2 в клас Ц.

И аз мисля,да участвам на олимпииския принцип. Не че мога да бъда сериозна конкуренция ама трябва да се дава газ. :hilezh:/>

Чудно ми е какво става и с голф 2ката с тръц на задно :respekt:/>

таз 2-ка на дЗадно ше се мери само с таз на Боба / демек ниски 8ци :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен съм че и тази година едно Audi S3 1.8Т ще замества достойно S3-то на Чипика / само че сив металЕкс

С ПК регистрация.

На Жоро еС тройката ли ? Прави лудница навсякъде по всяко време ....

Чудно ми е само как е така изведнъж намериха Кондофрей (която е най-голямата самолетна писта в БГ) и започнаха да правят състезания там ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста състезания има.

На Цецо колата е доста сериозна и според мен може да изпоти голяма част от конкуренцията.

ще бъде доста по-сериона от колата на Цецо

МОят кош е далеч от сериозна и бърза кола за 0-400м

:bia:/>

Мисля да я замеря просто.

и не знам в кой клас попада.

В клас "Буркановози":hilezh:/>:hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цец според мен на 400 м в сегашния вариант/ ако си смениш съединителя/ си 12,2-4 и то при положение че си направил поне 10-тина старта от място преди това

Редактирано от 4ipika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба ли го?

На Дани90 колата дава 11.8,а моя кош в момента е по-силен.

Да се оправи малко времето и ще отскоча до Тони да дадем една газ с ДрифтБокса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С хубав старт и ако си извади боклуците, демек на макс олекотена, мисля че може да влезе във високи 11ки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цец според мен на 400 м в сегашния вариант/ ако си смениш съединителя/ си 12,2-4 и то при положение че си направил поне 10-тина старта от място преди това

Бахти какъв си лош, разби ми всичките мечти. Ако на Цецо колата с 550коня дава ниски-средни 12-ки, аз с моят кош който я мине 400коня, я не трябва да дава средни 13-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти какъв си лош, разби ми всичките мечти. Ако на Цецо колата с 550коня дава ниски-средни 12-ки, аз с моят кош който я мине 400коня, я не трябва да дава средни 13-ки.

Що ве?В тая дисциплина не всичко е коне :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То времената на 400метра зависят от хиляди неща, някой път може по-силна кола да дава по-лоши времена.

Цецо, ако направи приличен старт и на 60фута има 1.8-1.9сек би трябвало да си даде висока 11ка без проблем, колата му не е тежка, лошото е че е с дълги скорости и голяма турбина та самото стартиране може да му е по-трудно докато му хване цаката и колата на 1-ва скорост да подскача и после да пада, а от това се губи най-много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм, че не всичко е коне, но на Цецо колата е по-лека от моята и е с много повече повер. Моят сетъп ако всичко е наред и не се издънят интеркулерите би могъл да изкара 400-450коня и 550-650 нютона на мотора, като това са напълно недостижими нива според мен. Колата на табела е 1610кг, а слагам и по-тежък салон в момента.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравяте един факт

Този мотор беше в А3-то на Миро /Най добро време 11,9 с около 1320-1330 /, а Миро знае да кара :zustimm:/>

Отделно една кола за да даде добро време на 400 м ,иска най малкото гуми /с правилното налягане/

На Цецо колата тежи поне 1500 кг и по негови думи е магистрален ''буркановоз '':bia:/> :hilezh:/>

Редактирано от 4ipika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колата на Цецо може да даде поне ниска 12ка.

Но трябва да се тренират стартове и да се кара без жалост :hilezh:

А4ката не е толкова тежка чак. А и коне си има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм, че не всичко е коне, но на Цецо колата е по-лека от моята и е с много повече повер. Моят сетъп ако всичко е наред и не се издънят интеркулерите би могъл да изкара 400-450коня и 550-650 нютона на мотора, като това са напълно недостижими нива според мен. Колата на табела е 1610кг, а слагам и по-тежък салон в момента.

Моята кола с тегло 1400кг (с мен) с 298кс/427нм на гумите даде 13.540/175.17км/ч с 2.483/60фт на Кондофрей, според мен с 450кс би трябвало да си поне ниска 13-ка нищо ,че си по-тежък. Цецо според мен с добър старт е гаранция в 11-ките .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3ка 1350 кила с 240кв на гуми дава около 12.3-4, та ако Цец олекоти до около 1450 с тия 319 кв, задълже е в 11те, стига да не падне по очи... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола с тегло 1400кг (с мен) с 298кс/427нм на гумите даде 13.540/175.17км/ч с 2.483/60фт на Кондофрей, според мен с 450кс би трябвало да си поне ниска 13-ка нищо ,че си по-тежък. Цецо според мен с добър старт е гаранция в 11-ките .

Колкото изкара толкова (и за времена и за мощност), колата си я правя за кеф да си раздавам газ по улицата, не за драг. Ако трябва да съм честен се надявах на 12.99999.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба ли го?

На Дани90 колата дава 11.8,а моя кош в момента е по-силен.

Да се оправи малко времето и ще отскоча до Тони да дадем една газ с ДрифтБокса

човек според мен ако закачиш 11ка тряа черпиш :bia: гледах клипа ти и мисля че колата е лагава доста B)

на зукото състезание Данко караше с доста по-дълга кутия от твоята и ако прегледаш он-борда /зукия Кондьо / ще си направиш свойте изводи сам,имай впредвид че клиповете са на ниско налягане и 9 000хл.об. / щото едно е да чакаш 7хил а друго 9хил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...