Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

Има средни и долни за 100/Ц4, за Б4 няма никакви :(

Пита ме колко комплекта искам, за под 5 цената му е около 87лв за долните, за средните е ясно, че ще са под 5 комплекта.

Аз искам долните лаисни.как може да се вземат.???Ако може на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Латвиеца ми прати отговор:

  • Средни лайсни за 100/Ц4 има само от кофти партида- върнати са му над 10 сета и ги е спрял от продажба
  • Долни лайсни за 100/Ц4 и А6/Ц4 има и са качествени. С доставката ще излязат около 87лв (34,99 паунда).
  • За Б4 няма никакви лайсни.
  • За А4 Б5 са изчерпани, не е ясно ще има ли скоро. Комплекта е бил 90паунда + 17 паунда доставка за България, т.е. 107паунда (което на мен ми се струва доста скъпо за афтермаркет).

 

МОЛЯ, който иска лайсни, да потвърди в темата. След седмица ще поръчам за поне двама сигурни желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както сме процедирали досега- плащам ги с моята карта (ако някой иска разпечатка от пейпал транзакцията, ще получи :bia: ), като пристигнат, проверявам ги, че всичките са ОК и после пиша тук/ЛС да си ги вземете и платите. Надявам се, че няма да ме издъните, понеже след като предната поръчка отлежаваше почти цялата в хола цели две седмици, жената се закани следващия път да ги засили в боклука :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има ли още останали лайсни , които мога да закупя ? Или ако няма, късно  ли се да се поръчат средни за 100?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средни за задните врати ако са отделно, ако са сет 1 сет средни за 100 комби, незнам дали се разлицажат от седана. А щипки от кьде мога да си купя, моите са потрошени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, както написах и преди, има две или три фабрики, от които зарежда този латвиец. Лошото е, че нещата са непостоянни- някои партиди са с кофти каучук ('looks like a shit' беше точния израз), и лайсните изглеждат зле. Средните са по- твърди и пича каза, че повечето пъти са кофти, когато излезе хубава партида, зарежда доста (не само за Ауди, но основно за БМВ- твърди, че за БМВ продава доста повече, ние от БГ и Румъния сме пазарували основно тези за Ауди).

Писал съм му, се сме фенклуб на Ауди от България и като се събере списък със желаещи правя колективна поръчка. Той преди направи всичко възможно да намери и за Б4 лайсни, но му казали, че матрица няма и освен ако не поръча 4 цифрена бройка, няма шанс да има скоро.

Накратко- за Ц4 има само долни лайсни и в близките два месеца едва ли ще има други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поръчах долните лайсни.

Латвиеца ме изненада с хубавата новина, че е успял да ми намери два комплекта средни лайсни от предишна партида (от друг прекупвач :hilezh: ), които са качествени- поръчах му ги и двата.  Идват на около 94лв, т.е. около 7 лв повече- надявам се, че сте ОК с това- трябваше на момента да му потвърдя дали ги искам или нe и нямах време да пиша тук.

Лайсните ще са тук до 20- тина работни дни, зависи колко ще моткат от EMS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Има някъде по предните страници снимки.

Ако не е късно бих искал и аз да се включа с един комплект долни лайсни за Ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно бих искал и аз да се включа с един комплект долни лайсни за Ц4.

Още двама колеги ме питаха, най-вероятно ще поръчам в Петък два комплекта. Моля, потвърди ми, че искаш със сигурност. Поръчал см за почти 800лв на добра воля лайсни и не искам да ми отлежават в хола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 1 комплект долни лайсни и аз мен ако не съм закъснял с поръчката или някой колега ако се отказал ме имаи впредвид !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук един се отказа от средни и малко съм бесен заради това. Принципно чакам двама, които вече трябваше да са ми потвърдили. Ще чакам до петък и ще ти поръчам на теб. Следващи поръчки само срещу предварително дадени пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си поръчал средни и някой не си ги потърси ми пиши. Ще се опитам да уговоря чичата да си ги смени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има едни излишни- 93,90 излязоха, чакам ги на 8-ми. Ако искаш като дйдат да ги вземеш да ги види.

Долните излязоха 87,00 и от тях няма излишни, но има 3- ма с колегата по-горе, които чакам за потвърждение на ЛС и ще поръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук един се отказа от средни и малко съм бесен заради това. Принципно чакам двама, които вече трябваше да са ми потвърдили. Ще чакам до петък и ще ти поръчам на теб. Следващи поръчки само срещу предварително дадени пари.

Потвърждавам.Извинявам се за закъснението и благодаря за доверието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...