Jump to content

Audi A4 B7


Recommended Posts

PAVKATA26

Имам 2 коли. Audi A5 2009 3.2FSI Q и А4 Б4 '96 1.6i. "По- голям" ми е и от на двамата и ми е "по- малък" от на много други. Не виждам кво значение има това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не си съгласен, но и аз съм попокарал доста, може би над 200к км, на автомобили от ВАГ и не смя да твърдя друго, с изкл на ГОЛФ 3 1,9 ТДИ, 90 к.с., но в случая не говорим за такива стари коли. Извинявай, ама все стари коли си карал или си бил собственик, хайде като понапреднеш с материала (примерно от 2005 нагоре) тогава се изказвай, ок.

Както и не става въпрос за автомобили, които ти си карал. Така че, по-добре чети какво иска да си купи човека и тогав коментирай.

пп:посочи ми един автомобил Ауди от А4 на горе, след 2005 г и да е икономичен stupid.gif/>

Някъде, да съм написал, че НЕ си карал? Споделил съм мнение за тези, над които имам поглед. Пък през 2005 още се слага душегуба в купето на Б7, така че не е кой-знае колко върхова тая година. Отделно, че разликите между 1.6 през 1997 и 2007 едва ли са толкова неземни, че да ми обясняваш как живея в края на миналото хилядолетие?

И чисто в твой стил - Не си ти човекът, който може да ми каже кога да се изказвам, ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А5-ата малко ме съмнява, но както и да е.

И всъщност, ако действително имаш кола с този мотор, интерсно ми е как поддържаш становището за икономичност.

Просто си противоречиш в момента и считам, че си далеч, ама много далеч от А5.

И чисто в твой стил - Не си ти човекът, който може да ми каже кога да се изказвам, ОК?

Интересно къде прочете, да съм написал да не се изказваш? Написах ти да прочетеш какво мнение търси колегата и тогава да се изказваш, но както и да е-то тр да има с какво да го проумеееш :steinigung:/>/>

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята А5 има ли гресьорки на кардана?

Ебъ ли го. Не ми пука. Слагам бензин карам, като се счупи нещо отивам и купувам оригинална част, сменям и така. Не се дребнавя за такива работи.

Това какво караш и какво мислиш са 2 отделни работи. Това че карам такава кола, не означава че мисля, че няма икономични двигатели. ТОЧНО от моето гледище 7,5 смесен

ми се вижда супер.

Ето една снимка

PB197491.JPG

Редактирано от galeksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 8/100 градско ако е добре?

И това е по каталог. Всеки може да си направи справка в страницата на Ауди.

8/100 градско в София, извънградско 5-6, какво не му е добре, ти какво разбираш под икономичност, в А2 има 1,2 който харчи 3/100, ама е А2, не Б7. Както сега в А3 слагат 1,6 дизел, но в А4 го няма.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, както виждаш карам 3 литров дизел, така че не ми говори кое за мен е икономично и кое не е.

Въпросът е, какво мислят хората, и какъв смисъл влагат в думата икономичност на кола-вярвай ми за повечето това 8/100 градско е много или това не е кола за тях. Така че, с казаното от мен по-рано, че икономична А4 на Б7 купе няма, като се има предвид всеобщото мнение за икономичност, се потвърждава.

Ако питате мен 1,9 116 к.с. бомба-дюза е икономична сравнена с моята, но тя не е критерии :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен както и за теб 8/100 е добър разход градско, хората, с които съм си говорил за разход за тях също е добър. Така, че какво мислят хората за нисък разход, според мен ти не можеш да кажеш, освен ако не си правил анкета. А най-икономично е тико 800 кубика на метан.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, както виждаш карам 3 литров дизел, така че не ми говори кое за мен е икономично и кое не е.

Въпросът е, какво мислят хората, и какъв смисъл влагат в думата икономичност на кола-вярвай ми за повечето това 8/100 градско е много или това не е кола за тях. Така че, с казаното от мен по-рано, че икономична А4 на Б7 купе няма, като се има предвид всеобщото мнение за икономичност, се потвърждава.

Ако питате мен 1,9 116 к.с. бомба-дюза е икономична сравнена с моята, но тя не е критерии :hilezh:/> .

Еми добре, дай предложение за кола с обемите на А4, сходни характеристики и разход около 5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карам 2.5 TDI - най-икономичния и бърз двигател на Ауди, правен някога.

Като дойде време за смяна на валове, отивам на Cape Canaveral да извеждам совалките в орбита като ракета носител и така успявам да използвам поне част от потенциала на тази машина, а и подработвам да си помогна с обслужването.

Ай пукнете се от яд сега всичките!

П.п.: разбрахте ли всъщност какво ви намеквам?

А към колегата, пуснал темата, имам само един съвет - разходът за гориво е последното нещо, което трябва да те тревожи. Най-малкото не е константна величина. По-добре избери проверена кола, а с какъв двигател ще бъде е все тая. Предполагам нямаш мераци за голям вървеж щом и за 1.6 говориш. Успех с начинанието.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре, дай предложение за кола с обемите на А4, сходни характеристики и разход около 5?

Бензин: Тойота Корола 1.4 2007ма 97к.с. - градско 8.2-8.3, извън 4.9-5.5

Дизел: Тойота Авенсис 2.0 D4D 2008ма 126к.с. - градско 7.1-7.5, извън 5

Първата е доста спънат кон, но втората върви по-добре от 1.9TDI 131кс на VAG. Много здрави и надеждни, дори качествено направени, но.... не са Ауди! Поради това втората си замина, а първата я кара жена ми! :hilezh:/>

Редактирано от Proff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...