Jump to content

:: Чиновник с АУДИ - миришело на корупция? ::


petroff

Recommended Posts

Леле, ами то тук ври от корумпирани личности :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еехх ... Едно RS4 кабриолетче, отма би ме корупмирало и мене :dance::dance::dance:

----------------

Бах мааму... Всъщност това било наръчник, как служителя да оцени дали неговия колега е корумпиран.... А какво прозира отдолу всъщност ... Как да накараме хората, разчитайки на вроденото им чуство за завист, сами да се следят и портят на началниците... Това ми напомня за документалните филми от времето на студената война, за агентурата на КГБ, за тоталитарните методи на управление, за доносниците и за досиетата. Ужас ...

"Как да повишим стандарта на живот на тези хора и заплатите им, до такава степен, че всички да са задоволени и с нови модели Аудита и телефони ..."

За това кога ще се напише наръчник???

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А какво прозира отдолу всъщност ... Как да накараме хората, разчитайки на вроденото им чуство за завист, сами да се следят и портят на началниците... Това ми напомня за документалните филми от времето на студената война, за агентурата на КГБ, за тоталитарните методи на управление, за доносниците и за досиетата. Ужас ...

Нищо ново под слънцето, още ГЕСТАПО е прилагало подобни методи на следене на хората. Само че не знам тогава дали АУДИ-тата са били критерият :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еехх ... Едно RS4 кабриолетче, отма би ме корупмирало и мене :dance::dance::dance:

----------------

Бах мааму... Всъщност това било наръчник, как служителя да оцени дали неговия колега е корумпиран.... А какво прозира отдолу всъщност ... Как да накараме хората, разчитайки на вроденото им чуство за завист, сами да се следят и портят на началниците... Това ми напомня за документалните филми от времето на студената война, за агентурата на КГБ, за тоталитарните методи на управление, за доносниците и за досиетата. Ужас ...

"Как да повишим стандарта на живот на тези хора и заплатите им, до такава степен, че всички да са задоволени и с нови модели Аудита и телефони ..."

За това кога ще се напише наръчник???

Бате е тук съм абсолютно съгласен с теб особено за RS4. Държавната работа е кофти нещо, уж се води сигурна и по цял ден нищо неправиш, но плащат малко и пак в всеки един момент може да излетиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля - вече не съм с най-гъзарската кола на паркинга на УАСГ - един преподавател си е взел отскоро същата , само дето е 1.8 бензин :dance: Сега сме двама гъзари, ама той със сигурност е корумпиран, всичко стана след края на сесията....:dance:))))

п.с. скоро пишеше по вестниците - УАСГ е университета с най-ниски заплати в България, висшисти започват на 200лв и стигат до 450 след 20 години стаж.....

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...