Jump to content

Какво Ауди Б7, 2007г. 1.8Т бензин или 2.0 дизел


Recommended Posts

Идеята да не се разрешава да се паркира в затворени гаражи е друга.

Евентуално ако има изтичане на газ се получава загазоване което е опасно и не се усеща особено в малки количества. Газта остава ниско долу и не може да се отведе без намеса на специалисти. Когато има теч на нафта или бенц , има специално изградена шахтени канали в които се отвежда разлива.

Всичко зависи от човешкия фактор. Не ми публикуваи разни статии писани от тъпи журналя чиновници. Казах ти работата ми е такава,че виждам и предотвратявам подобни аварии. Има доста писано по тази тема.

Ще ми постваш само доказани неща писани от които трябва.

Всичко зависи от човешкия фактор. Не ми публикуваи разни статии писани от тъпи журналя чиновници. Казах ти работата ми е такава,че виждам и предотвратявам подобни аварии. Има доста писано по тази тема.

Ще ми постваш само доказани неща писани от които трябва.

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм аз тоя дето ще каже какво би трябвало да караш, то си е твоя работа...

Е как сега, мога да си позволя да карам почти всичко на бензин, но карам на газ...Защо се получава този абсурд ? Не живеем 15 човека в гарсониера, напротив ...На година ми остават по 4000лв в семейството от едно и също -транспорт.

Със всякаква газова ще покриеш евро 5, стига да е добре настроена и монтирана . Да и за паркингите причината е съвсем друга и няма как да дишаш нещо, което пада на земята, освен ако пълзиш...Това се случва при теч от уредбата, а не при изгарянето...Може ли толкова елементарни неща да не са ти ясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но наистина приключвам по темата. В този форум ако човек не се спре сам с офф-а, модове няма.

Пак излезна некомпетентен, обориха те за разни неща, които твърдиш и "приключваш темата".

Аз все още чакам статистиката за TFSI-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още чакам статистиката за TFSI-то.

Тук сме двама, но има напредък,... поне в тази тема не ни прати да ползваме Гугъл... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ибаси масона , не спре да се описва колко е ларж с "голфа" на НЕалтернативно гориво и кФо му било мнението за НАС - тънкачите с неоригиналните АГУ-та. Въобще стабилно присъствие у всяка тема , където след твое мнение , по естествен път настъпва "харлем шейк" . Четейки ти подписа , си представям възвишената ти форма на физическо съществуване , съпроводена с леко кисела физиономия , докато неволно отпиваш минимум черен етикет и поднасяйки поредната доза укорителна мозъчна диария за всеки дръзнал да не е Оригинален а.к.а Легален). викаш ако не си обут с нещо от 200лв нагоре , по добре бос .

Редактирано от CheFolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,отрезАхте пича!!! Много ми беше интересен с постовете си и мисленето. Чак ми липсва :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе .. интересен

Поредния Пешо Тенев :steinigung:/> :steinigung:/> :steinigung:/> на всеки година - две се появява подобен индивид и започва да ни "покръства" в идеите си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чек да поспамим още малко...

Ще постна специално за колегата моон... едно журналистическо писание току що прочетено от мен и се сетих да споделя ;) с вас

http://m.novini.bg/news.php?id=135167&page_id=0

Извод - газта ще си остане най-евтиното , чисто алтернативно гориво.

Продавам си пречката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то в тая криза изгорело олио не остана в ресторантите.. вие тука още за газта спорите...

:hilezh:

не ви ли намирисва по кръстовищата бре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз на олио пробвах ама не ме пускаха в макдоналд. Сега умувам да пробвам на въглища как ще е? Ама ме е страх дали ще ме пускат да спирам на паркинга до централна гара :lol::lol:

И дали ще е добре за дпфа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората откога монтират котли на пелети, вие въглища...Пак тънко искате да минете, ей... :hilezh:/>

Младежа да не сте посмели да го гоните, Ачо не знаете как ми липсва... :lol:

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...