Jump to content

проблем с подгрева на огледалата на А6 2002г


rosko_111

Recommended Posts

Здравейте ще използвам темата.При мен въпросът е следния зимата ми подгряваха и двете огледала автоматично а сега лятото като запаля колата ми грее само лявото тоес голямото и след минута спира.Та въпроса мие можели дясното дае заминало или просто температурата нее достатъчно ниска за да подгрява.И да попитам на отделни бушони ли са двете огледала . Става въпрос за А6 2002г. Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш огледалото и го замерваш да не би да има прекъсната  линия !При мен беше това . Иначе не би трябвало да има значение температурата навън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има. Оригиналните огледала би трябвало да имат биметални пластини и чрез тях сработват автоматично под около 5 градуса. Не съм сигурен дали и двете огледала имат пластини или само лявото и то съответно да командва дясното. На мен ми откраднаха оригиналното стъкло, купих си тайванско без тая пластина и започна да грее постоянно, преди да му извадя бушона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези пластини са само да изключва напрежението да не прегрее огледалото, иначе си греят постоянно, независимо от температурата. дори и лятно време като ги навали и има огромна полза от подгрева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите също не работят,имам ток до тях,самите огледала ги замервах с мултицет и не са прекъснати.Нямам въпросните датчици,но огледалата са си оригинални,задния джам си подгрява,но огледалата не ,а сега що е то ???Колата е 98 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

а някой знае ли каде може да се купи оригинално или аналог,но поне да е същото на размер,че аз кадето тарсих ми предлагат някакви измислени и ъглите са по заоблени и става нещо мн грозно кат се сложи седи празно някак си по-малко иначе става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.avto.bim.bg Тук намерих за А4 Б5 феислифт (по-различно е от преди фейса ,прилича доста на А6)Леко по-тъмно е от другото синьо,но само като са едно до друго се вижда разликата.Малко по-късно си пуска подгрева при не толкова студено време,иначе е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех,че моя подгрев е прецакан,но като стана студено се оказа,че работи и на двете огледала.А уж трябва да греят постоянно.Сега даже се вижда как пушат докато сушат  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...