Jump to content

Продавам Качествени Авточасти Втора Употреба за AUDI-А3,А4,А6,А8,S3,S4 и Други


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колко милиметра са колега твоите дискове,след седмица две чакам едно а3 1.8т и ако са добри дисковете ще пиша

Колега 280мм са дисковете, ако излезе нещо... ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!!!

Ами трябва ми почти цялата предница.... :blush:

Долен заден Л/Д

Долен преден Л/Д

Горен преден Л/Д

Горен заден Л/Д

Или каквото имаш налично..

Ако може и малко цени.

дай цена и за джантата от 1.8т

 

Цял комплект носачи ,здрави без забележка е 180 лева,Хубавите излизат единствено от швейцарските коли и до 15 дни чакам ново s4 2000г и от него се надявам да излезнат хубави носачи 

Джанти имам налични от б5 16 цола -цената им е 280 лева комплекта,имат някакви гуми на тях които са на ограничител

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144566

 

 

 

 

 

Здрасти колега - търся предна маска на капака за а4 б5 от фейслифта - има една такава на едно сиво а4 по горе на снимките

Ако става въпрос за решетката която седи на капака с емблемата Ауди нямам налична от Фейс ,имам от преди фейса

 

Здраей ! Търся оригинален сваляем теглич. За А4 В6 2003г комби.

Нямам колега ,имам само гредата ,управлението ,инсталацията -липсва точно теглича 

Ако те интересува мога да ти дам оригиналните номера на гредата и управлението

 

Здрасти,колега имаш ли мокета в багажника на Ауди а4 2005 г седан ?

 

Имам мокет от а4 2004 ,трябва да е същия -Цена 30 лева

Колега 280мм са дисковете, ако излезе нещо... ;)

Като дойде А3-ката ще погледна с какви е ,дано да са добри и същия размер :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял комплект носачи ,здрави без забележка е 180 лева,Хубавите излизат единствено от швейцарските коли и до 15 дни чакам ново s4 2000г и от него се надявам да излезнат хубави носачи 

Джанти имам налични от б5 16 цола -цената им е 280 лева комплекта,имат някакви гуми на тях които са на ограничител

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144566

 

Благодаря колега за адекватния отговор...

Ще пробвам пак след две седмици за носачите,а за джантите съм в процес на размисъл.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно щом чакаш 1.8турбо.... те са с 288мм, не знам вече дали ще паснат за мен, но мисля, че няма да има проблем понеже много а3-ки с турбо мотора са с 15ки джанти :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За носачите ще пиша веднага щом колата пристигне ,и успея да ги прегледам

Горните трудно се падат с хубави тампони

За дисковете няма проблем да премеря дали стават 15 цола на тях ,по прицип а3 ката идва на метални джанти които имам съмнение че са 15 ,защото с нея има още един оригинален комплект летни 16-ки

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега!

Трябва ми вакуум помпа на спирачките за А6 Ц4 2.5ТДИ ААТ. автоматична кутия, ако има значение. Дали ти се намира и на каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Относно теглича  за А4 ката. Намерих глава (теглич) номерата са следните - ( GGG 52 305 148 S 4192)  (305 141 S 39 10)  (136 96) . Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

След 10 дни ще има колега ,цената за фейсовия ще е 70 лева ,ако е оригинален без забележки 

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е точен и прави много добри цени,препоръчвам го :) . 

(Коцето-Пазарджик)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 -ката ще е тук до седмица ,ще я ъпдейтна в темата веднага щом е тук.Искам да видя състоянието и ,и веднага ще драсна цена :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата се намира в Горубляне. Изключително точен и коректен! Купихме турбина и аз си взех фланец, който ми беше заминал. Колега мисля днес да намина да видя какво можем да си приберем за вкъщи :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S3-ката тук ли е :)

Новото S3 ще се позабави малко ,до края на следващата седмица ,Тогава ще пристигнат и 4-те нови коли за части

Мерси за добрите Отзиви Колеги :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...