Jump to content

Audi TT монтиране на ГИ?


Recommended Posts

Здравейте,

 

Купих си Audi TT (225hp Quattro) и понеже мисля да я карам доста, ми се искаше да сложа газова уредба. Препоръчаха ми Еврогаз (http://www.eurogas-bg.net/) и по телефона ми казаха да ида на място да огледат. Та днес бях при тях и ми казаха сори пич няма да стане. Няма място за изпарителя (който до колкото разбрах ще трябва да е Magic 3 до 350 к.с.).

 

Някой има ли идея дали е възможно да се сложи такава уредба на моето ТТ и ако да бихте ли ми препоръчали сервиз който няма да ме отпрати?

 

Мерси.

 

P.S. Намерих в интернет доста информация за такива ТТ-та с газова уредба и дори има и TT 3.2 Quattro :D предполагам това значи, че не е невъзможно. Просто на някой не му се работи особено много?

Редактирано от ownzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 съвет от мен, мини през ауди и си смени маслото на халдекса с филтъра че надали е било правено скоро. или се обади на този от който си я купил и го питай кога за последно го е правил ако изобщо... за да нямаш допълнителни проблеми за в бъдеще :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни и на Ланди-Ренцо - едва ли ще имат проблем с монтажа на ГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна набързо...

 

BRC ми казаха, че може да ми сложат ако си купя спортен филтър (конус) и махна кутията от стоковия за да освободя място.

 

А Павката (от първия отговор) като погледна каза, че има една кутия за бушони в която има само 1 реле което може да се премести и там да се сложи Magic III-ката.

 

Все още съм отворен от към предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи виж в сервиза на Ланди Ренцо какво ще ти кажат - Ботевградско шосе 441, Автокомплекс Маргел.

 

В натъпканият кош на Аутбека ми, с H6 мотор успяха да напъхат всичко, много културно наредено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя работят ли? Ако не ще отида другата седмица, мерси.

 

Не отидох до сега защото не можах да намеря информация в нета къде се намира сервиза им. Има само 1 сервиз в сайта им в секция За Нас и той е в Ямбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза им е в София на Ботевградско шосе, до бившия сервиз на Ситроен - има една бензиностанция OMV до тях. Събота и неделя не работят, но можеш да им се обадиш по телефона да се разберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да спомена, че бях до Ланди Ренцо и останах много доволен.

 

Погледнаха колата и въпреки че не бяха очаровани от пространството в двигателния отсег, се съгласиха да я приемат и да намерат решение на проблема. Цената също не е крайно висока а по-скоро доста нормална. Общо взето едиствения сервиз който се отнася с клиентите нормално.

 

Мерси за инфото и ще поствам ако има ъпдейти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ненормално видя в нашето отношение към клиента ???

 

Разгледах ти колата, и ти казах че няма място за компонентите, което е съвсем видно, тя дори в купето няма място, пожелах ти хубав ден, какво повече можеше да направя за теб ??? 

 

Още в първия пост пишеш за нас че на някой не му се "работело много", никой не бяга от пари вервай ми, и никой не връща работа ей така, а това че в нета има такива направени с газ не означава нищо, аз работя с Фобос, няколко пъти ти казах че компютъра на Фобос е два пъти по-голям от останлите марки, мапа също е огромен, така че имай малко уважение към хората, знам че за младежта това е трудно, но възпитанието го изисква. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ви се занимава няма никакви проблеми. Не съм казал, че от вас съм получил лошо отношение. Просто намерих сервиз който не ме отсвириха и останах доволен. :)

 

И за вас съм чувал все добри неща но не ми свършихте работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ненормално видя в нашето отношение към клиента ???

 

Разгледах ти колата, и ти казах че няма място за компонентите, което е съвсем видно, тя дори в купето няма място, пожелах ти хубав ден, какво повече можеше да направя за теб ??? 

 

Още в първия пост пишеш за нас че на някой не му се "работело много", никой не бяга от пари вервай ми, и никой не връща работа ей така, а това че в нета има такива направени с газ не означава нищо, аз работя с Фобос, няколко пъти ти казах че компютъра на Фобос е два пъти по-голям от останлите марки, мапа също е огромен, така че имай малко уважение към хората, знам че за младежта това е трудно, но възпитанието го изисква. :zustimm:

 

Ами не искам да се заяждам с вас. Казах, че не съм видял лошо отношение. Просто ми отказахте и аз потърсих друг.

 

Няма как да знам само с Фобос ли работите или просто не ви се занимава да свършите работата като не ми обясните. След като ходих при вас ходих и на други места където също ми отказаха и затова бях малко фрустриран.

 

Дано да няма лоши чувства ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че няма лоши чувства, напротив желая успех с газифицирането, с колегата Ицо Танев който ще ти монтира Ланди на Ботевградско шосе, се знаеме от много години и се уважаваме, дано успее да се справи, прати му поздрави от мен. :zustimm:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги не искам да се меся в темата, но на последък е много дразнещо все някой пита за някакъв проблем отговарят му с 5-10отг. и край, темата остава незавършена. Толкова ли е трудно поне като зададеш тема, и ако решиш проблема да го опишеш, да кажеш от кой компонент е бил и как е решен.Така ще си помагаме още повече. Поздрави.

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...