Jump to content

Мнения за конкретни А4 Б7


Recommended Posts

Здравейте, колеги или по-скоро бъдещи такива  :biggthumpup:. Мераклисъл съм се на този екземпляр http://www.cars.bg/c299260 , но попаднах на нещо много интересно http://www.cars.bg/c301945 въпроса е възможно ли е да е читав този автомобил  :bgdev:

Редактирано от Sna7ch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невъзможно е по снимки да се каже дали е читав.Единствения вариант е да го закараш в Порше или друг оторизиран сервиз и да му направят преглед.Ако е наред е много по-добре от комбито.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая синята или е невероятна измама или е офертата на годината.

 

За мен не е реална обявата или поне снимките. Няма как кола, която реалната й цена е около 20 000 да е пусната за 11 000. Дори и да е на зор спешно и на 16 000 ще я продаде в този й вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая синята да не е по схемата с докарването от чужбина с платено капаро на самия себе си по WU. Обаждаш се и те оферират как ще ти я докарат да си я огледаш и ако не ти хареса плащаш само транспорта....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От двете определено светлосинята В7-ца е един път.Но нещо много тънкава цена за тая кола искат-трябва да се прегледа колата от-до от този който я купува,че да не си чука главата после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая синята да не е по схемата с докарването от чужбина с платено капаро на самия себе си по WU. Обаждаш се и те оферират как ще ти я докарат да си я огледаш и ако не ти хареса плащаш само транспорта....

Точно по тази схема е  :biggthumpup: . Остава първата днес най-вероятно ще я взема. Интересува ме нещо което всички обясняват за някакъв болт на горивната помпа или нещо от сорта който задължително се сменял и бил нещо от порядъка на 7-10лв, някой колега с Б7ца ако е запознат да даде мнение ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че най вероятно ще става дума за тоя шестограмен болт на маслената помпа/балансшафт модул/.Но нека който е на ти с тоя проблем да помогне на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...