Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

За друго пита.

Жорка, за различни мотори е различно, колкото е по-голям диска, съответно апарата, то и разтоянието е по-голямо. Точни цифри нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак за пръскалкитена фаровете..Стопли се, размразиха се но пак едната е навън. Усещам че нещо е заседнало вътре и не ми позволява с натиск да я прибера. Самата пръскалка как се разглабя и какво им в нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли дистанционно за aux. heater-а? http://www.carsystems.pl/eberspacher-aux-heater-remote-control-kit-audi,id781.htmlЧудя се дали си заслужава този ретрофит с оглед на цената му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да отключа скритото меню на MMI. От клипчетата които изгледах за активирането му през VCDS ми направи впечатление, че на хората не им излиза ето това потвърждение което ми иска на мен на снимката. Дават му SAVE и тях не ги пита. Не посмях да го активирам преди да се посъветвам с вас. Мерси.

post-63909-0-24007800-1453728277_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ок. Отключих менюто. Събота ще трия старите карти и ще слагам нови. Като го направя ще пиша как е минало в темата на Congo.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги. От миналата седмица съм отново в редиците на Ауди (трябва да си сменя вече аватара) .  B8.5 S4 с 6МТ ръчна скоростна кутия , спортен диф и банг и олъфсен музика.

Това Ауди беше дълго време мечта за мен, но се въздържах от покупката поради притеснения за надеждността на новите Аудита . Привърженик съм на дългосрочното каране на автомобила и рядко сменям колите . Попаднах в този форум преди много години когато си купих първата кола - 96 Ауди А4 Авант, която още е в семейстовото и в отлично здраве.

 

Още не съм сменял масло бих оценил препоръки какво масло да слагам и на какъв интервал ?  Има ли нещо специфично с поддръжката и обслужването на този модел ? 

 

Това е конфигурацията на колата:

 

 

 

 

2OWwe30.png.

Редактирано от simbat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,от 3 дни сам собственик на audi A4 B8 avtomatik 2008 да ви попитам за скоросната кутия (7 степенна) колко масло побира и какво да е маслото.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

     Здравейте!

 

Искам да попитам има ли вариант да спра зумера за предпазните колани от борда или с компютър. Понякога ми се налага да минавам много къси разстояния и честно казано е дразнещо постоянно да слагам и махам колана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С компютър и VCDS кабел

 

Disable Seatbelt Chime 

[17 - Instruments] [Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 0 
Bit 2-4 â Seat Belt Warning inactive

 

Ако пък наистина не го ползваш често може да минеш през някоя морга и да ви вземеш само буксата от колан, не е нужно да е от тоя модел и да си я включиш нея направо. Или нещо подобно продават се.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с буксата въобще не го предлагай!!! Като ти се отвори еърбега при удар, и нямаш колан на себе си, не е много приятно. Казвам го от личен опит.

Редактирано от Тома
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият факт, че задава този въпрос, предполага че не използва колана, дали ще е деактивиран зоомер-а или ще има дъми...ефекта, който описваш е все един и същ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...