Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Някой може ли да ми извади номерата на уплътненията на задните светлини, които седят на капака при б8 седан. Нямам етка под ръка, а искам да си ги купя, за да фиксна, недоразумението на ауди с водата в стоповете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моята б8ца не я бях карал близо 5 месеца, и днес като я подкарах ми светна лапмата за ASR, мръсен датчик ли е, и с измиване и триене на грешка ще се оправи ли или трябва да се подменя нещо.И като цяло някой знае ли като не се кара дълго време една кола какво трябва да подменя или поне да проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, харесал съм си страхотни джанти 18, но са с ет52 7,5J. Почти със сигурност ще трябват фланци. Мнения? Гумите, с които карам са 225/45

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Само да кажа, че се включват когато светят късите.

 

Колко шукарии могат да се нацъкат не е реално - от няколко дни не мога да се нарадвам.

Особено на зеленото меню във FIS-a и lap timer-a с температура на маслото, хихи.

https://i.ytimg.com/vi/q2vtwDBzN-Q/maxresdefault.jpg

Показва консуматорите и ми обяснява да си затворя прозореца за икономия  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В long coding се бъзика, но на мен Мишо ми ъпдейтна и активира каквото можеше.

 

Когато са включени късите при навиване на волана или пускане на мигач светва съответния фар за мъгла и най-готиното е, че после се гаси постепенно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Влиза се в long coding helper и някъде се отмяташе екстрата. По същият начим се активират и чека на стрелките и други благинки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...