Jump to content

Кажете мнение за тази?


Recommended Posts

Колеги какво ще кажете за тази кола?Кажете заслужава ли си цената и каква е поддръжката,дали е частите са по-скъпи,защото е quattro?Страда ли хронично от нещо този модел?

Дата на производство - септември 1988 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 136 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Купе

Пробег - 188000 км

Цвят - Черен

Особености:

4(5) Врати

4x4

ABS

Аларма

Бордови компютър

Газова уредба

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Климатик

Лети джанти

Серво управление

Халогенни фарове

Центр. заключване

Шибедах

Допълнителна информация:

Автомобилът е перфектен, 2. 3 , 136к. с. , 5-цилиндров двигател, инжекцион, възможност за вкл. и изкл. на АВS, блокаж на диференциала, 4 ел. стъкла, фабрична щора на задното стъкло

Благодаря предварително :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от Швейцария ли е докарано. Съдя по стоповете и номерата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше написал поне за какви пари си я спазарил !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че аудито е внос от швеицария,заради стоповете,зна4и аз съм карал такава машина и страшно върви,а щом е и куатро,звяр,единственото,което може да те тревожи,са годинките и километрите а и моите впечатления са че такива наточени коли обикновено са ги карали доста яко и са настъпвали педала на смърт,съответно от тези 136 коня реално в момента са останали към 100-120.но дано имаш късмет,като смятам че реалната цена на колата е 3000лв.ако ти харесва вземи я,но хубаво я тестваи преди това.успех колега в покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съответно от тези 136 коня реално в момента са останали към 100-120.

Ей как ги морите така тия коне не знам :hilezh:

5-так в съчетание с quattro кво повече да искаш от кола това поколение взимай го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават ми я за 4000лв,а колегата ingol6tadt казва 3000.Дали може да се намери този модел за 3000/по-малко от 4000/?Как смятате вие скъпа ли е?Колко струва комбинирания ключ на волана за фаровете на ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за 3000 точно такава кола не ми е ясно от къде ще се намери.Като екстри е перфектна и сигурно ако е в добро състояние реално са и толкова парите.

Трабва да си зададеш само че въпроса - колко време мислиш да я караш? Сега е на 18 години , което за мен си е дърто.След 5 години ще е непродаваема.Те и в момента Б3-ките вървят с клизма за цифри над 3500лв.Останал съм с впечатлението че на хората не им дреме колко екстри има или какви подобрения си правил по нея.Просто не им се дават толкова пари :hilezh:

Мисля че по добрият вариант е да спестиш или да вземеш на заем още 1500-2000 и да си вземеш направо едно Б4 93-94 - та година , може и купе 91-93 примерно. Смятам че е по добра инвестиция.

Това поне за мен не си заслужава.

Нямам търпение да разкарам моята :bia:

Успех. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва комбинирания ключ на волана за фаровете на ауди...

50 лева при Италианеца, ако дадеш едно кръгче като я купиш щи оправя твоя безплатно. :respekt:

А това дали ще е продаваема или не същите неща ги слушах, като зимах моята 90-ка преди 4 години, ми и сега са продаваеми, просто има коли и коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...