Jump to content

Хладилна чанта Ауди 4L0065402


Jorkata81

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Предварително се извинявам ако мястото на темата не е тук, но не намерих нищо за тази чанта 4L0065402

 

във форума.

Проверих в нета и за чантата е дадено само това:

   - 12литра;

   - охлажда 20 градуса под околната температура;

   - захранва се посредством кабел от запалката;

   - и се изключва когато двигателят е спрян.

 

Обаче никъде не пиши как точно става закрепването към багажника за да стои неподвижно. 

Колата ми е 4F лимозина и нямам рейките за багажника а на всякъде е показана в Avant.

Ако някой има повече инфо за тази хладилна чанта нека сподели че искам да си купя една но не съм сигурен как ще я закрепя.

post-16395-0-24419400-1372745861_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В бързината съм допусна грешки, ако можеш да помогнеш с информация пиши, а не ми се прави на даскалица.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай какво бе пич, я си промени малко тона и не си позволявай епитети, това ти го написах да си редактираш поста, и да не се излагаш, а не да ме квалифицираш.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора явно чакате награда за натрупани мнения във форума. Аман от граматични нацисти. 

 

 

За чантата не пише нищо в PDF-те на тема монтаж. Предполагам, че дъното е на репей, защото така са примерно допълнителните чанти за инструменти и други неща. Най-добре звънни един телефон в Порше да ти кажат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ще им звънна накрая да видя какво ще кажат. Все се надявам някой да има такава за да каже от опит предимства недостатъци и т.н. Мерси все пак колега :bia:

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е чанта с охлаждащ елемент "пелтие". Общо взето не вършат работа. Много ток дърпа и не е в състояние да охлади нещо топло.

Класическата хладилна чанта със замразени елементи и най-важното - да вкараш нещата предварително изстудени - върши много по-добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заг, тая чанта колко струва? според теб, явно не си заслужава...Аз отдавна искам да интегрирам хладилна чанта в моята А6, понеже и без това багажникът е достатъчно голям...Но все не се решавам да сложа обикновена хладилна чанта, да не вземе да направи проблем нещо по ел-системите на колата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата като функции и изглеждаща много по-зле ще си купиш от метро за 60-70 лв.

Пелтието не е ефективно и буквално е хвърлени пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...