Jump to content

Щастлив съм...


Gecata

Recommended Posts

Колеги, да Ви се похваля. От днес съм щастлив собственик на Ауди А4 1.8Т Авант '97.

Страхотна е колата много ме кефи. Страхотно запазена, като нова. По-добра от предишната ми.

Има и доста екстри, като Борд комп. и подгряване на седалките освен стандартните за А4.

Много съм доволен от колата. Набира се страхотно. Доста по-жива е от 1.8 без турбо.

разхода предполагам е горе-долу същия. Поне така е по каталог.

Тук искам да благодаря и на колегата ОТР които ми я продаде, и които изглежда е полагал

нужните грижи за да бъде колата в това отлично състояние. :) Всичко което ми липсваше в предишната

го има тук, затова мога да твърдя че намерих перфектната кола за мен. Много съм доволен. И няй-накрая спокоен че открих това което търсех. :) Толкова за сега. По-нататък ще споделя още впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега:hilezh: И аз съм се навил по-нататък да се присъединя към "Т" сектора. Ама понеже съм претенциозен, искам да съм с quattro и ESP, та ми трябва сега малко време да си стъпя на краката. Загрявайте, че като дойда, ви хващам да правим ръчки някъде :flehan: Да видим буксува ли quattro, ако му закачиш 150 коня с чип до 180-190hp :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...