Jump to content

Явлението shpeksi и неговото влияние в audibg.com


ЗА или ПРОТИВ Методи  

49 гласа

  1. 1. Полезен за раздела?

    • По-скоро полезен?
      26
    • Постоянно спамещ Паразит?
      23


Recommended Posts

  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Нека Иво каже, той може най точно да го опише.

 

Силно насъскан елемент с беден речник, неясно от къде рОдом /аз имам съмнения, ма ше ме баннат пак, ако ги споделА/ с 4Ф-ка, база на базите, ма уникат база, такава втора не е правена в Инглощат,  с 16-ки, седалки на квадратчета и най-добрия мотор на Фаг групата, ма дет мисли че кара Майбах... поне.

Но пък е полезен, моргите бележат 12,8% разтеж за шестмесечието, а тва е добре за икономиката в Бг-то.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпека е пич бе!!! За него трЕбЕ да е задължително да има поне 20 поста на ден инче бан! Може някой да ги е боли , но винаги бУха в десятката. Е нЕкога прекалява, но е весело във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да нарина на шпека но го оставям просто да съществува. 

Аааа съмнявам се, ти още не си изсипал едната лопата и той вече е зинАл в очакване на следващата  :hilezh:

За тоя, другия, потребител

 

ще има ли пак такава тема/анкета?

Питай го на ЛС и ако има желание му пУсни. Други въпроси некакви?  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още със споменаване на името Методи,у мен нахлуват само топли чувства :rolleyes:

Шпека е директен,нещо което се вижда рядко у хората,в мммммного случаи болезнено прав и не на последно место ,ако ще и дедо Боже да дойде да му прелее,него го бОли хура! :hilezh:

Иначе верно ,че е прехапан програмиС,ма е сладур,аз си го обичам

Само се притеснявам,че след подобен вид теми,ше се породи питане дали други потребители да не бъдат премахнати пернанентно,което може да ме прати в миналото на АКБ заедно с раТко и Кадията :hilezh:

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

That awkward moment when... тема за шпека и неговия принос за тунинг раздела :Eyecrazy:

Методи е коректиФ бре момче!!

Колкото до Енчо,той е любимец на ИВО ,не толкова на Салама ;)

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоо па, шпекса казА, че изобщо не сте му на нивото! 

Един колектор не можеш да си извъртиш сам и да си сложиш турбо, па седнАл да се обяснява, бах та в левака...с клещи  :hilezh:

Редактирано от jimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Един колектор не можеш да си извъртиш сам и да си сложиш турбо, па седнАл да се обяснява, бах та в левака...с клещи  :hilezh:

Шпека тези ги разправя щот жена му чете форума. Толко е куц у ръцете, че чак застрахователите му отказват застраховка живот.Като се пипа даже, говорят че се контузвал... ного е зле милия, вродена несръчност му казват на тва. Ходи и си шари за сичко, не бъдете толко наивни, тва не ви е джихада.  :bgdev:

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зъбчо как мое говориш така, кат ме нахрани некой почти цяла нощ не мога да спа и си плачкам.  :hilezh:  :hilezh:



Шпека тези ги разправя щот жена му чете форума. Толко е куц у ръцете, че чак застрахователите му отказват застраховка живот.Като се пипа даже, говорят че се контузвал... ного е зле милия, вродена несръчност му казват на тва. Ходи и си шари за сичко, не бъдете толко наивни, тва не ви е джихада.  :bgdev:

Тихо бе.  :anonym:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоо па, шпекса казА, че изобщо не сте му на нивото!

Един колектор не можеш да си извъртиш сам и да си сложиш турбо, па седнАл да се обяснява, бах та в левака...с клещи :hilezh:

То тука говорехме за други неша,не за личните качества и майсторлък в областите на тунинга ,но там пък никой не е надминал енчо,така че шпека е назад в класацията

Метка,знам че си ранима и крехка душа и думите на разни потребители са те ударили силно,но така е... Те могат да са наистина жестоки

:hilezh:

П.. Най- щастлив съм бил като съм чел как прелива Методи на инженер ганчо и на келеша :D

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е шарено, няма да е интересно, та да кажа и аз... :) От скромният ми досег и впечатления - мен пък не ме кефи, все си мисля, че има бая чатове и социални мрежи, където всеки може да сервира социално-културно-душевните си природни дадености и отклонения, ама някак си във форум за коли, ремонти и части не ми се връзва и не знам защо всички трябва да го понасят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като четем кви ги пише и как дразни с кеф бих му натрошил каската,но на живо е готин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.. Най- щастлив съм бил като съм чел как прелива Методи на инженер ганчо и на келеша :D

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

И на мене ми е благо ама келешчо нема вече тука клиенти и не му се занимава да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отношението ти е лично.

Защото не си се заял с други професионалисти.

Признай! 

 

:D

 

 

Или е против устройствения правилник на АКБ да риташ срещу партнер?

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отношението ти е лично.

Защото не си се заял с други професионалисти.

Признай! 

 

:D

 

 

Или е против устройствения правилник на АКБ да риташ срещу партнер?

Лично ми е щото съм виждАл творенията им. Разбира се разни проблемчета и неща не се споделят у форума, само наживо съм виждАл и чувАл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахах с кои ве?

Професионалисти вика :D

...

Професионалист е този, който се занимава с това като професия. Демек, изкарва парици и набира клиентела от тука.

Професионалист не е точно мярка за качествата. Т.е. изкривено масово се приема за такава.

А не е.

Сега по-просто: това, че взимаш парите на хората за тунинг, не те прави (едиколкоси) добър. А просто това ти е професията.

При някои професионалист = гуру. При други не.

 

Така ги разбирам аз нещата.

И Шпеков си е избрал само определени професионалисти за поплювкане. Нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ги разбирам аз нещата.

И Шпеков си е избрал само определени професионалисти за поплювкане. Нали?

ДОбре ги разбираш, съгласен.

Аз колкото и да съм хранил келеша съм казвал, че той много си разбира но нарочно се прави тъп тука по форумите. Той няма алтернатива. Като си направя както искам колата, ще отида той да я мапне. С него по скоро за спорта се закачам и той предполагам го знае щото не се впрега.

Съвсем различно е с генчо, той колко коли потроши и кви неща съм слушал за него. Той си знае, че е смотан и затова се впрега толко. 

От хеед колкото пъти съм ходил съм доволен, малко са бавни ама няма за какво да ги плюя. 

И т. н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся нали не очакваш Келеша да те цунка по двете бузи?  :bgdev:

Аз ако бЕх ти избивах предните два зъба и те изпращах на обков и после да си ги носиш на медалион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...