Jump to content

Проблем със секретен болт


Boris_Tzanev

Recommended Posts

Здравейте. Имам А4, 2003г. Както се досещате имаХ секретен болт на джантите. Дойде време да си слагам зимните гуми и се оказа, че съм го загубил :angry2:. Незнам къде и как, но е факт. И сега имам проблем. Няма как да ми отвият старите джанит. Може евентуално да се избият секретните ми болтове, но това е някакъв краен вариант. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно до момента? Ще се радвам на всякакви мнения/препоръки.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да те посъветвам как да ги махнеш с бургията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колега, имаш ли идея как вървят като цени? Ако не точно, то поне някакъв ценови диапазон?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не намериш ключ, най-вулгарно се заваря по "ено джелязо" със СО2-то и с тръбния развивате като по масло.Е, после хвърляш естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

С болт ще стане още по културно.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко, което става за тръбака, болт, гайка, шестограм......., тук няма място за "култура"   :grin:  , гони се ефективност и прецизност, все пак джантата трява да остане непипната .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам А4, 2003г. Както се досещате имаХ секретен болт на джантите. Дойде време да си слагам зимните гуми и се оказа, че съм го загубил :angry2:. Незнам къде и как, но е факт. И сега имам проблем. Няма как да ми отвият старите джанит. Може евентуално да се избият секретните ми болтове, но това е някакъв краен вариант. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно до момента? Ще се радвам на всякакви мнения/препоръки.

 

Благодаря

 На всяка по-добра гумаджийница ще ти ги развият.

 

Нито си първият, нито си последният - и аз съм си губил преди години на друга кола :)

Редактирано от lazomilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам А4, 2003г. Както се досещате имаХ секретен болт на джантите. Дойде време да си слагам зимните гуми и се оказа, че съм го загубил :angry2:. Незнам къде и как, но е факт. И сега имам проблем. Няма как да ми отвият старите джанит. Може евентуално да се избият секретните ми болтове, но това е някакъв краен вариант. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно до момента? Ще се радвам на всякакви мнения/препоръки.

 

Благодаря

 

Имах го същия проблем, но едно приятелче ми

прати тоя линк  и си видях кой ми е преходника и си го поръчах от ибей. (излезе ми 46 лв с доставка)

 

В Порше продават ключове за всичките модели оригинални секретни болтове.

 

Цитиране на предходен пост!

Колега, имаш ли идея как вървят като цени? Ако не точно, то поне някакъв ценови диапазон?

 

Когато се обадих в порше казаха че са ги продавали до 2009та (на цена от 37лв), а сега продават само целия комплект за 103 лв.

 

 

 На всяка по-добра гумаджийница ще ти ги развият.

 

Нито си първият, нито си последният - и аз съм си губил преди години на друга кола :)

 

В Пловдив не намерих.

 

пп: Иначе единия болт го разпробих че един стругар се мъчи да ми направи ключ, но се изрони болта :P

Редактирано от makeme
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имах същия проблем. Разходи се до Порше, няма такива неща, че не ги продават. Продават всичко ! Ще изнесат един куфар със секретни болтове, ще видят кой е точно твоят и ще го поръчат. Около 40-50 лв. струваше секретния ключ + 1 болт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем преди няколко дни със секретния болт и аз.Добре че не беше на път станало при наличие на гума да не мога да я смена , след като го отвих ги премахнах.Имах го но не можа  да се отвият два от болтовете и се наложи да с един четвърт да се набие вътре в самия болт да се развие, с пробиване недей

Редактирано от dido_A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...