Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

НЕ МОГА вече - днес след преглед в Ауди сервиз ми заявиха счупена задна пружина .... това ми е 3-тата кола в Англия на която сменям пружини че са изгнили !От няколко дена чувах едно тропане зад мен от дясно но си мислих че нещо в багажника ми тропа ! Установих че нищо няма там и викам айде в сервиза ще кажат . Първо на жената на Лупо 2001-ва после Поло 99-та и сега на А4-ката !!! Е*аси и гнилочите !  Някой сменял ли е задни пружини ? Нещо специфично като марка модел ? Видях че се сменят като на Корса Б което е доста по-лесно от на Б5-цата ми ! 

Поздрави

 

 

 Свалят се спирачният апарат, биалетката, развиват се двата болта на носача към моста и единият горен носач и с малко повече усилия ще извадиш пружината. Не е много лесно на подемник , пък за на стойки незнам. После трябва да стегнеш болтовете на носачите на стъпнала кола на равно или да я подпреш някак си. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

еми мерси колега ама нямам подемник ! Разполагам с 2 стойки така че да подпра колата на тях ! Ще се опитам и снимки да направя за да приложа! Благодаря ти предварително !

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя за светлините на врати от долу,имам ама не съм знаел,на едната задната липсва плафона,на другата задна е пожълтяло и пълно с мизерия а на предните са там но не светят.Пълна италиянска мизерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Райно толкова проблеми имах с един сервиз из Англия че не се доверявам ! С и за мен е удоволствие като си я направя и спестя ?300 само от работа за 3 часа примерно ! За смяна на дискове задни искат ?150 ! А ги смених на б5-цата за 2 часа ;)

Sended from Iphone 4s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, HELP как се сваля предна броня на А4 Б7 2006, имам колата от месец и още не съм много в час, а утре ще ми се наложи да я сваля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги преди 2-3 седмици си сложих летните гуми с джанти 225/45/17, обаче резервната гума, която уж оригинална е 195/65/15. Дали е голЕм проблем, ако некога се наложи да се кара с такава резервна гума до най-близкия гумаджия, колата е на предно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никакъв проблем нямаш, реално това са еднакви на големина/радиус гуми

 

Стар размер: / R 225/45/17 Нов размер: / R195/65/15

 

 

Стар диаметър: 634 mm

Нов диаметър: 635 mm

Разлика в диаметрите на двете гуми: +0 - съвместими

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори ги мерих с рулетка и ми се видяха еднакви  :hilezh: но все пак реших да питам. Препоръчително ли е да седи резервната на задната ос, ако е с предно колата, излиза сега че са с еднакъв диаметър, а резервната е по-тясна само?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, един въпрос за фарове

значи колата е а4б7 с фарове би-ксенон

след смяна на фаровете със същите /поради това че и на двата бяха счупени щипките и реших да ги сменя, добре че каското ги покри/

ми изписа на таблото грешка за автоматичната регулация

какъв може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

абсолютно оригинални

дали го показва като грешка при моложение, че ги откачах без да свалям акомулатора



даже старите ги продавам в раздела купува-продава

може да се види какви са

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой има ли идея ако на моята кола примерно сложа РНС-Е от А4  дали ще има нужда от кодировка ?  Навито което ми беше в Б5-цата го сложих в Б7-цата за да се убедя че ще работи на кола с Босе.... и си бачкаше 6 ! Но съм решил навито да бъде МК2 РНС което е медия и чете до 32Гб карти ! Имам една оферта със сменен панел на А4 така че ще си пасва перфе! Само се притеснявам ако е кодирано за А3 ?   :lupe:  :flehan:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам че само въшния вид е различен, но нека още някой се изкаже

освен това мк2, освен че чете 32гб карти, е с по-бърз процесор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...