Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Дупчете смелооо.... става перфектно. Аз се кефя почти вече година, благодарение на Бобсън ;):bia:

 Аз имам оригинален Амбиент , но си сложих такъв и над задните пасажери. Много му се кефя...

Даже се чудя дали да не надупча и онзи у багажникОт нали съм авант.  :hilezh:

Следвайте стъпките и всичко ще е наред. ГАРАНТИРАМ

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз имам осветление в краката от пред под жабка и кората на волана и от зад под седалките,а ма нямам под вратите

В твоя случай е добавено допълнително.Става лесно да доработиш другите две врати.Купуваш два плафона, сваляш корите на вратите, изрязваш местата на плафоните, свързваш двете кабелчета към страничните плафони на вратата и готово.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно ли се отделя топката на скоростния лост от кожения маншон? Мисля да я сменям с такава с перфорирана кожа и си намерих в Ебей, но само топка, та да знам дали да я взимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, на някой да му се намира здрав десен регулатор на въздушния поток, този който е за пасажера, с никелиран държач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да каже колко надува турбото на б7 2000 тди 170кс или саит да проверя?

Дава ми грешка ,че ми пренадува турбото ...

 

 

000564 boost pressure regulation: limit exceeded (overboost condition)

p0234-006 -short to plus

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ МОГА вече - днес след преглед в Ауди сервиз ми заявиха счупена задна пружина .... това ми е 3-тата кола в Англия на която сменям пружини че са изгнили !От няколко дена чувах едно тропане зад мен от дясно но си мислих че нещо в багажника ми тропа ! Установих че нищо няма там и викам айде в сервиза ще кажат . Първо на жената на Лупо 2001-ва после Поло 99-та и сега на А4-ката !!! Е*аси и гнилочите !  Някой сменял ли е задни пружини ? Нещо специфично като марка модел ? Видях че се сменят като на Корса Б което е доста по-лесно от на Б5-цата ми ! 
Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой дали е наясно защо трилъчев волан от ауди а3 8п 2006, по средата има една планка, която трилъчев от ауди а4 б7 2007 няма ?

 

a3

001.JPG

b7

RS4.B7.DIY.Int.TTRSWheel10.jpg



каква е тази триъгълна планка допълнително при волана на а3

103400_010.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спука ми се S-образният маркуч който излиза от турбото и отива към интеркулера.Някой ако има такъв за продан ще се радвам и ми кажете как се разкача от турбото защото от другата страна е с обикновенна скоба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, на някой да му се намира здрав десен регулатор на въздушния поток, този който е за пасажера, с никелиран държач.

 

Ако имаш предвид дясната духалка  - ще я потърся и ако я намеря ще ти пиша. Не съм сигурен дали ми е налична, щото като се местих от стария сервиз не успях да си взема всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mishleto-на моята В7-ца и гледах окачването скоро.Само,че колата е комби S-line quattro.Ейтакива са отзад.

еми мойта е С-лайн куатро ама седан .... и моите са такива !  Тази седмица съм зает но другата ще сменям задни пружинки .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си оригинални точно по твоята рама и бъди подготвен, че

с новите пружини ще се поразвали сегашната стойка на колата.

Не се изкушавай да слагаш каквито и да е било други като марка или от друг автомобил, разликата в килограмите оказва влияние дори и при 20кг.

За смяната се развива амортисьора, биалетката за да се отпусне максимално надолу носача. Не е много лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не съм и очаквал да е лесно при Ауди ! Имам стойки така че съм подготвен с един ден другата седмица и да си я оправя ! Еми за стойката сега ми седеше леко килната отзад и се питах защо - да не би куатрото да тежи и затова но ясно вече ! Дано леко да се поизправи и да стане еднаква навсякъде ! Ще видим а колкото до оригиналните ??? КАкви са те ?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за задни дискове какво ме съветваш ?  Искам комплект с накладки да ги сменя и тях ли ОЕМ  или да заложа на Брембо ? цената не е фрапираща така че ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите,за задни пружини ще ти се наложи и маркучите на спирачните апарати да откачиш и ако имаш датчик за положение на задния мост също.

Огледай добре преди да отпуснеш носача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което какво значи - биалетката отзад се откача , колата на стойки и аз предполагам че няма много много какво друго да пречи или се сваля ама  ще поогледам утре може би и тогава ще си кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм виждал да са се откачали спирачнире маркучи....

На Б6 та много се опъват,след като ги откачих си слезе доволно носача.При Б7 освен ако има някаква разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да има за продан на сносна цена педал за газта с номер 8D1 721 523 F и само този номер ли може да се сложи, има ли друг аналог. Вече втори педал сменям.

П.П. Току що пробвах стария свален вече педал, след почистване, работи си нормално. Закачих и този който е монтиран и той работи нормално, няма го вече проблема.На диагностиката ми показа  проблема в педала на газта. Къде може да е проблема, някой има ли идеи?

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След сканиране, имаше записани тези грешки:

1/  http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01314

2/ http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18047/P1639/005689

Моля някой запознат да коментира. Между другото, валеше дъжд като ми го направи, намерих тази тема:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=138851  

ще проверя този вариант.

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...