Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Прави се теста с каране до прекъсвач на 2-ра и 3-та предавка и се гледа какви стойности дава дебитомера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

благодара ще пробвам.Намислил съм да правя топката светеща както са направили някой колеги на др аудита в форума. Никъде не видях направено на б6/б7 защото видях че топката е малко по различна, но мисля да се захвана да я направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре си сложи амбилайт който да ти осветява топката ,както са направили много колеги на б6 б7 :runningdog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колеги някой слагал ли си е осветление в краката отпред и отзад.Някой имат оригинално затова тези дни и аз мисля да се заема да сложа.Откаде мога да си намеря плафоните освен от моргата.Нови колко струват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе човек, никакъв плафон

купувай за 40лв

модула, вгради в плафона(то така е фабрично) и си в играта.



назад 2-3 пъти съм писал как се прави и става чудесно, има подобно описание =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но то си има извод отвътре и няма как да объркаш дупките(е реално има как, но ако внимаваш ще стане)... дупчи се с малка бургийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам осветление в краката от пред под жабка и кората на волана и от зад под седалките,а ма нямам под вратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е невъзможно така да е излезнала колата от завода. Или някой е слагал тези в краката или са сменяни корите на вратите и са сложени такива без осветление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли канал безплатен в София на който мога да си оправя турбо пътищата че май има някой искочил и свисти яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но то си има извод отвътре и няма как да объркаш дупките(е реално има как, но ако внимаваш ще стане)... дупчи се с малка бургийка.

Със бургийка става малко грозничко ,поне досега съм виждал няколко колеги и си личи .На оригиналния има отливка и няма как да стане перфектно със дупчене .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си личи, ако плафона е дупчен допълнително(също съм виждал на колеги и фабрични такива), но само ако го знаеш.Някой който няма идея от автомобила няма да забележи, че плафона е разпробиван допълнително.Аз лично ще си го продупча :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли канал в София?Между другото поръчах си плафоните и тези дни ще ги слагам.Някой правил ли го е ?Дали модулът ми ще стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...