Jump to content

счупена дръжка на багажника на б4 комби


tecataa

Recommended Posts

Здравей те нов сам в сайта и имам проблем някоинякой ми е счупил дръжката на багажника о въпроса ми е има ли варянт да се оправи по точно аз да си я ремонтирам счупена е от към механизма за отварянето ...... благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багажника го оотварям от вътре иначе дръжкатс е овиснала

Не се отваря багажника или дръжката просто е увиснала.

увиснала е само от дясната страна
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дръжката се чупи едно палче. Според мен най добрия начин да се ремонтира е заварка с ВИГ (TIG) апарат. Струва 10-20 лева. Аз така направих и нямам оплаквания. Някои колеги закрепват палчето механично с винтчета, оси и т.н. Според мен със заварка е по-здраво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си дръжка от А6 -1995г. и е по-хубава

пак ли трябва да е комби и г/д знаеш ли колко пари е

На дръжката се чупи едно палче. Според мен най добрия начин да се ремонтира е заварка с ВИГ (TIG) апарат. Струва 10-20 лева. Аз така направих и нямам оплаквания. Някои колеги закрепват палчето механично с винтчета, оси и т.н. Според мен със заварка е по-здраво...

каде ги правят тея заварки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами навсякъде, където правят цветни заварки. Аз аз ползвах услугите на този сервиз : http://zavaryavane-zapoyavane.uslugi.catalog.bg/archive/product/м+и+с+ауто/21376/88236

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо махни кората и извади дръжката. Щом е увиснала според мен има извадила се ос. Дръжката лагерува на две оси. Най-вероятно едната се е извадила. Ако пък има нещо за заварка ще го завариш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

На дръжката се чупи едно палче. Според мен най добрия начин да се ремонтира е заварка с ВИГ (TIG) апарат. Струва 10-20 лева. Аз така направих и нямам оплаквания. Някои колеги закрепват палчето механично с винтчета, оси и т.н. Според мен със заварка е по-здраво...

За сведение услугата и

 

Ами навсякъде, където правят цветни заварки. Аз аз ползвах услугите на този сервиз : http://zavaryavane-zapoyavane.uslugi.catalog.bg/archive/product/м+и+с+ауто/21376/88236

Сега цената на този сервиз е 45 лв за заваряване на дръжка, на мен толкова ми искаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...