Jump to content

Оптичен Тунинг - външен и вътрешен


Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да дадеме за пример една А6 като моята.

 

Ясно, ти си се почувствал засегнат, така ли?

Ми да кажа честно, точно твоя тунинг изглежда поне на мен лично, като представителна извадка от Филиповци ДриймТийм тунинг мейкърс, но до сега не съм чувствал нужда да го споделя. Сега обаче не знам защо, сериозно се надявам, да си разбрал много правилно моите лични възприятия за дадените от теб суми по въпросния тунинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми съжалявам,че нямам 30 бона за да отделя на колата.

Тея джанти няма да ги взимам поради това,че са реплики.-Ок

От там нататъка,всеки си има лична преценка и вкус.

Решил съм да питам,защото е форум Ауди и се предполага че ще получа добри съвети от хора които разбират защото са го минали тоя етап дето сега го минавам.

Все пак,ако всеки си правеше колата както и отива според теб,всички щяха да имат еднакви коли и нямаше да е интересно,нали?

Колкото до "карбоновото фольО", няма смисъл да го коментирам изобщо :zustimm:

 

Кой ти говори за 30к? След като си пуснал тема е редно да очакваш всякакъв тип коментари, а не "евала колега", "колега, мрак ще е червено-черна" и всякакви такива тоалетни творения. Питаш-казва ти се, диарията, която искаш да сътвориш за този бюджет е абсолютно безсмислена. 

 

п.с. какво е "идеа"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджета е начален,не е казано че ще е само това.С това разполагам в момента и за това толкова съм казал.По нататък 100% ще има повече..но както и да е.Виждам,че българската работа си е българска работа.
Моля администратора да заключи / истрие темата.Няма полза вече от нея.

П.С. ИДЕЯ,извинявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направило ми е впечатление,че винаги в такива теми,оунъра не е съгласен с мненията на мнозината и почва да засяга финансовата страна,че не е милюнер ,след което се вкисва и тежко моли модератор да закрива дискусията!

А иначе е способен да дава стотици левове за фаст'3н'фюриъс Илиянци едишън тунек партс,но тъй като е неразбран и подценен,спира отразяването на проекта в раздела и той става топ сикрет! Примери колко щеш! :rolleyes:

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва аз го наричам "синдрома на внезапно пробилия ай-ти-шник в Столицата, който е отскоро тук, но всъщност е от Каспичан"...

И резултатите са предвидими с точност до стотна от 97 процентите... Примерно.

Без думи, иначе... :D

 

 

 

P.S. Да видим кой ще ревне, припознал се...

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва аз го наричам "синдрома на внезапно пробилия ай-ти-шник в Столицата, който е отскоро тук, но всъщност е от Каспичан"...

И резултатите са предвидими с точност до стотна от 97 процентите... Примерно.

Без думи, иначе... :D

 

 

 

P.S. Да видим кой ще ревне, припознал се...

 

Нищо лично колега,но нито съм от село нито съм от скоро в София.

Живял съм 12 години в Италия и там съм се занимавал 5 години с тунинг на скутери и мотори за състезания на писта,а колкото до "финансовата" гледна точка,това,че съм решил толкова да отделя за колата,не значи че съм се "засегнал заради скромните си финансови възможности" и съм помолил модератора да истрие темата-точно обратното.Решил съм,че за кола на 13 години няма смисъл да отделям кой знае какви средства за тунинг,а просто искам да я "постегна",за да изглежда както АЗ искам.

Нито пък съм тръгнал да купувам някакъв си "Пернишки" тунинг дето седи като цигания и струва 5 лева.

Това,че някой не приема чуждо мнение,не значи че не го е взел в предвид-както казах,всеки си има свой вкус и не вярвам,че и двамата сте послушали всеки и всичко което са ви казали да направите,или не съм прав?

 

Не мога да ви разбера какъв ви е проблема на ваз двамата та се заяждате?!

 

Решил съм да вкарам първоначално 2,000-вкарвам ги - Мой са,не са ваши.

Решил съм,че такъв тип джанти ми харесват-слагам ги - Аз съм си ги харесал,аз ще си карам колата,не вие двамата.

Кой сте пък вие,че ще ми кажете кое как да правя?

Едно е да дадеш съвет,друго е да Кажеш какво да и правя на колата и ако не се съглася,да почнеш да ме хулиш все едно съм някой долен мангал дето си слага капачки от оцет на чистачките и балатом на таблото.

 

Какво изобщо се занимавам да ви обяснявам и аз незнам.

Редактирано от Kiril Kavdanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, колега.

Всички по-горе казаха: джанти 17-18", окачване и можеш да се консултираш с тапицер как да освежиш с нещо по-оригинално и разумно като цена салона.

Не набивай повече пари за "тунинг" по колата.

Особено ако ти е единствената и ежедневна, с която разполагаш. А и ако нямаш гараж за всеки ден.

Май това е синтезът на постовете.

Стилът на писане тук е малко по-особен, не се докачай веднага. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, колега.

Всички по-горе казаха: джанти 17-18", окачване и можеш да се консултираш с тапицер как да освежиш с нещо по-оригинално и разумно като цена салона.

Не набивай повече пари за "тунинг" по колата.

Особено ако ти е единствената и ежедневна, с която разполагаш. А и ако нямаш гараж за всеки ден.

Май това е синтезът на постовете.

Стилът на писане тук е малко по-особен, не се докачай веднага. ;)

 

Еми аз какво казвам?

Ако прочетеш по нагоре,аз също се съгласих точно на това което написа сега.

Джанти 18 с по ниско окачване и пулиране.

Вие започнахте да се заяждате след като казах,че тези джанти ми харесват.Почна се с "няма да стои добре на А6" , "реплики са" , "тунинг за 5лв"  и т.н. с убидите.

 

Не се докачам,просто се издразних на начина,по който някой хора се опитват да си натегнат мнението.

Както и да е.Ще взема същия модел джанти,но оригинални.

Намерих ги вече и се договорих с човека.

Колкото до окачването което се спомена по горе за някакви си там 200 лв,за какво по точно става дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до окачването което се спомена по горе за някакви си там 200 лв,за какво по точно става дума?

Пример:

289 лв Комплект Носачи/Окачване за AUDI A4/A6 С 1 Год. Гаранция-Усилена HD версия

 

 

НОСАЧИ ATEC - 289 лв., Дискове, Накладки, Амортисьори, Ролки/Ремъци и др.

 

 

КОМПЛЕКТ НОСАЧИ ЗА АУДИ И VW A4 A6 A8 ПАСАТ

 

 

Пак там има за амортисьори/койлове/пружини.

 

 

Реакцията към темата ти, вероятно, е породена и заради доста конвенционалните (банални) въпроси, които задаваш.

И затова преобладава мнението, че сякаш мястото й е в раздела за модела. Тъй като повече прилича на освежаване и поддръжка, отколкото на някакъв тунинг.

 

Успех и късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

,по който някоЙ хора се опитват да си натегнат мнението.

 

тия някоЙ хора сигурно съм аз :hilezh:

само дето не си натягам нищо ,поне на тебе :lol:

дадох ти перфектна оферта за джанти,ама ти понеже си соколЕ ,реши да се допиташ до още 100тина човека дали да звъннеш ,така да попиташ и продавача дали ше стоят на колата и мноо ясно ,че джантите отидоха скоростно :rolleyes:

От началото на темата си си сменил възгледите поне 3 пъти и пак не е ясно какво точно искаш?

Съз здраве и си решавай какво да правиш,както вече натвърдна ,парите са си твоЙ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...