Jump to content

Някой гледал ли е тази C5 1.8T


Recommended Posts

Да колега...... аз съм от единия процент, който не искаше куатро!  

Ок, това си е въпрос на личен избор. Само не ни убеждавай, че е проява на лош вкус да се търси куатро или че е проява на добър вкус предното.

Има достатъчно теми по въпроса, който иска може да ги прочете и да си помогне да направи осъзнат избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:  Кога бе колега прочете.......че убеждавам някого да не си взема куатро:)))  Аз 2 пъти написах , сега ще напиша трети път- ХУБАВО Е ДА КАРАШ КОЛА 4Х4!!! :zustimm:

Казах че аз реших да не е куатро, без никого да убеждавам да мисли като мен!  А автора на темата попита какво мислим за колата....  едни казаха че щом няма куатро е недъгава, аз заявих, че не се умира ако не е куатро:)))

Всичко останало което написах.... коли, жени..... беше закачка;) Просто ме е обхванало настроение.... по време на олимпиада винаги съм така :stupid:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби ... българина е тънкач и никой не е в състояние да ме убеди в това.

Защо ми е това,защо ми е онова ... а защо като го има да не го вземеш с мисълта че може да ти влезе в употребa все някога?

Въпроса е в мисленето и манталитета,не в подръжки и прочие ...

 

Значи требе ли да си някакъв масон за да караш Ауди с quattro?

то темата така и така е наспамена,та  колега става дума за екстра към колата и това няма нищо общо с манталитета - в над 90% от обявите и колите прегледани от мен като търсех кола разлика в цената нямаше.И сега няма.Друг е въпроса кой какво реално търси и за какво му е - на мен ми беше все едно дали е предно 4х4,видиш ли не съм толко вманиячен,важното беше да е добра като екземпляр,което струва ми се е критерий на средностатистическия българин,или поне 1/3.Другите теглят кредити и имат недвижим имот пред къщи,а третите ги спомена -ТЪНКАЧИТЕ:зимам си кола 4,2 бензин бегачка сума ти коне,ма понеже харчи а джоба е скъсан:ние мислим зелено,екологично демек и таваме капа с пари за газ,та да е ефтино.И куп други хитринки.Не е като да нямам двама племенника с 3,5 мотори на беенве,които секи път базикам за газта.Или и тези дет карат на бензин превантивно да сложат една газова,щото някога може да им потрябва?Не се заяждам,но помисли малко.

 

Кефи ме как завърша словоизлиянието - колите 4по4, бла-бла-бла и накрая - проява на вкус е да караш некуатро :hilezh: .

Истината е, че 99% от хората без куатро не са имали избор (т.е. на пазара тогава не е имало добро куатро), при 1% е осъзнат избор.

Другата истина е, че 90% от хората нямат нужда от куатро.

Тук си много прав колега,затова те цитирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи требе ли да си някакъв масон за да караш Ауди с quattro?

Не трябва!

Когато човек си вземе quattro,разбира за какво иде реч.Ама то всеки си знае и е прав за него си.

Не искам да засягам никой тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...