Jump to content

MMI 2G 2014


Recommended Posts

Предложения за марка/модел/магазин, щото трябва да е за слот лоудед медиа, те пак ли са с онея четки лепнати по диска?

Редактирано от peerless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги трябва да запиша 3G диск с навигация

има ли нещо по особено което трябва да спазя при записването и настройването ?! 

от къде да изтегля диск 2014 източна европа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Питай в темата за 3G като за начало. Търсачката също няма да навреди, хиляди пъти е коментирано това, което питаш.



Предложения за марка/модел/магазин, щото трябва да е за слот лоудед медиа, те пак ли са с онея четки лепнати по диска?

 

паднали са на 6.50 :)https://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=564272&scenario=&productarea=P11021401&detailScenario=POCHISTVASHT-CD/DVD-DISK-HAMA-44721

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 

Смених 4F 2004 за 2006,

Има диск за нави, но е от 2006г.

Не съм в час с техниката, та затова

молбата ми е:

Ако може да ми пратите записан диск

с наложен платеж за услугата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 

Смених 4F 2004 за 2006,

Има диск за нави, но е от 2006г.

Не съм в час с техниката, та затова

молбата ми е:

Ако може да ми пратите записан диск

с наложен платеж за услугата?

 

Хвани някой тийненджър да ти запише двд-то елементарно е, всеки може да го направи...70 стотинки е хубава матрица празна няма смисъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Могат ли да се вкарват директно координати в тази навигация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравей Колеги , 

Имам качена AUDI MMI DVD 2011 Road Maps на AUDI A6 2008 4F 

Видях новата карта MMI 2G 2014 

Въпросите ми са : 

- трябва ли да качвам 2012,2013 или новите карти 2014 са достатъчни / и двете - на мен ми трябва и West Europe / ? 

- мога ли да направя update to 3G и какво всъщност е 3G реално - обемни изображения или долу в ляво височина над морското равнище / което и сега аз имам / 

 

Благодаря предварително ! 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- директно му пускаш диска с актуалната версия, която те интересува, не е нужно да минаваш през предходни години

- 3G е друг хардуер навигация и не можеш да "мигрираш" така елементарно към нея освен ако не изкорубиш твоята и не монтираш 3G

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги,

 

Взех една А6/4F 2005г., но не знам кой тип е навигацията ?? При включването ? дава, че няма диск и трябва да се постави. По-долу е това, което извадих като версии:

Здравейте колеги,
аз също взех А6/4F 2006г. навигацията е подобна на твоята и проблемът почти същият. Записвал съм с CDBurn и  Nero 6 на най-ниска скорост, на различни устройства и на различни дискове + и - R. Почиствах DVD-то с диск с четчица 5-6 пъти. Записаните дискове не се четат, а на РС се виждат като се вижда на прикачения файл. Оригиналният диск от 2006г. работи. Не мога да разбера каква е версията на софтуера - нямам достъп. Трябва ли да се направи MMI update?  Къде бъркам? 

post-91115-0-49807500-1410450042_thumb.j

post-91115-0-15589500-1410450074_thumb.j

post-91115-0-07297500-1410450088_thumb.j

post-91115-0-99038400-1410450126_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не бях обърнал внимание, че оригиналният диск е с големината на CD. Смятах, че като в жабката има отделно устройство от CD ченджъра, то е DVD. Да, ама не. И какво следва да се направи тогава? От къде може да се изтегли нещо актуално или да си карам с "външна" навигация?

post-91115-0-65087900-1410533581_thumb.j

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата N1995,

колега сега изтеглих трите диска с ъпдеитите,за да ги инсталирам,

въпроса ми е имали нещо специфично при самата процедура,гледам,че в темата пише,че диск номер две трябва да се пусне два пъти заради блутут модула,при някой се губел след това звука и тн......

всичко ще ми от полза.

благодаряти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай ги по номера и чети, то си иска следващите поред. Ако след ъпдейта не ти работи блитута пускай пак от първи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

- директно му пускаш диска с актуалната версия, която те интересува, не е нужно да минаваш през предходни години

- 3G е друг хардуер навигация и не можеш да "мигрираш" така елементарно към нея освен ако не изкорубиш твоята и не монтираш 3G

 

 

Безкрайни благодарности за новата версия на навигацията !!! 

Пробвах я в Германия , Австрия , Унгария - няма такава навигация ! 

А за Германия нямам думи ! 

Поддръжката от страна на германците е уникална ! 

До сега все ходя служебно и не съм се заглеждал какви съм им навигациите. 

Желая на всички колеги да си намерят път и да и се насладят! 

 

А поради факта , че отидох да се разкарвам и да гледам забележителности и замъци - единия ден направих черта до Инголщадт - но това е друга бира ! 

Искрено желая на всички люти фенове на AUDI  да посетят сърцето на AUDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

При желание може да спретна една тема от AUDI Ingolstadt  :respekt:  :respekt:

- директно му пускаш диска с актуалната версия, която те интересува, не е нужно да минаваш през предходни години

- 3G е друг хардуер навигация и не можеш да "мигрираш" така елементарно към нея освен ако не изкорубиш твоята и не монтираш 3G

 

Ако правилно съм разбрал - аз съм си с 3D Navi - дава ги леко наклонени , като се появява и хоризонта. 

Има ли някакъв  software  за 3D карти и какво повече ще видя 

Благодаря предварително ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле дори не съм погледнал , че пишеш за 3G - това са Navi Google Maps нали

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...