Jump to content

Съвет за А3


Recommended Posts

Здравейте момчета, пиша в този форум, понеже видях, че има доста хора които разбират, а и скоро ( да се надяваме ) ще ставам горд собственик на А3-ка :P

 

Ходих на място да оглеждам колата, няма никакви забележки, двигателя работи перфектно.

 

Та, искам да ми дадете едно мнение за Audi A3 TDI, 2002г, 131к.с ...

Било то, части, возия, качество, абе абсолютно всичко. Ще съм много благодарен.

Ето и малко информация за колата:

Допълнителна информация  

НОВ ВНОС AUDI 1. 9 TDI 131к. с. 6 скорости, климатроник, ел. стъкла, ел. огледала, 6 бр. AIR BAG, ESP система за стабилност, лети джанти 16 цола, 4 бр. нови гуми PIRELLI.

 

Януари 2002 mileage.gif 122,500 км petrol.gif Дизел gear.gif Ръчни power.gif 131 к.с. cubature.gif 1900 см3 door.gif 2/3 врати palette.gif Сив металик

 

 

 

?

 

 

 

 

ЦЕНАТА Е ОКОЛО 5600 + регистрации и данъци някъде около 6000 .. ?

 

 

ЗАСЕГА, НЯМА ДА ПОСТВАМ ОБЯВАТА, ЗА ДА НЕ СИ ПОМИСЛИ НЯКОЙ, ЧЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА, АКО НЯКОЙ МИ ДАДЕ РАЗРЕШЕНИЕ, ТОГАВА ЩЕ ДАМ ЛИНК!!

 

 

post-88820-0-02321200-1398689278_thumb.j

post-88820-0-42596800-1398689281_thumb.j

post-88820-0-64257500-1398689293_thumb.j

post-88820-0-13551400-1398689297_thumb.j

post-88820-0-98457900-1398689299_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са малки и нищо не се вижда.

Преди да купиш колата да я прегледа майстор отвсякъде, както и да се закачи на ваг ком, ако има проблеми да си каже.

Предвиди си и 600+лв за обслужване.

 

Ако колата е читава, няма да съжаляваш и много ще и се радваш!Върви доста, не се чупи, харчи малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чувам от тук, от там, че не е чак толкова скъпа поддръжката, не знам до колко е вярно затова питам, а относно майстора - ДА, задължително ще я заведа на 2 места даже...

Благодаря ти за мнението все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е 6200 а не 5600, ако веднага толкова е скочил джамбаза, аз бих се замислил 600 лева от раз, тъй като един стойностен автомобил си държи цена.
Обслужването първоначално е около 800 лева със всичко, труд, части, масла, ремъци, филтри, водна помпа.И около 600лв са номера, гражданска,винетка, каско /даже и леко отгоре./.

Сега обслужването не е толкова скъпо но не е и ефтинко, като се има на предвид че е бомба дюза, дизелака има проблеми в турбо пътищата а наскоро бях свидетел и проблем с дюзите.

Този модел 131 имат проблем с таблото, дано да не изтеглиш късата клечка, също така тези км не са релани и е желателно да се тества от майстор както двигателя, скоростната кутия, ходова част и прочие.На снимките изглежда изпъната но кой знае с какво е намазана освен това на снимки недей да вярваш, няма отражения но това не значи че всичко и е наред.Взимаш някой който разбира гледате умувате и я карате на майстор.Сега части се намират, возията е леко твърда но на това окачване няма как, но пък частите са здрави.
Тук един колегата Spartakus  си е направил труда да систематизира всичко основно което се гледа при оглед така че дано ти е от ползва  http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=141951 прочети внимателно поста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрава кола, ако стане нещо по-сериозно ще ти е скъпичко, но пък скоро няма да се повтори (турбо,маховик и т.н.). Върви доста добре и харчи неоправдано малко, а с един чип ще се подиграваш с голяма част от колите по светофарите. Возията е сравнително твърда, но пък и не е толкова зле, а и окачването е много здраво. Материалите използвани в колата (а и във всяко Ауди) са от високо "ниво" в сравнение с "братчетата" голф 4,бора,октавия 1, сеат леон, а и е най-красиво от тях(но тук е въпрос на вкус разбира се). Като цяло не е от широките коли и един "по-дълъг" човек отзад ще му се наложи да седи разкрачен, но то в една не малка част от колите "дългите" трябва да седят разкрачени, така че.. :hilezh: Багажника изглежда малък, но понеже е "хечбек" събира достатъчно багаж за 4 човека (аз съм студент и редовно пътуваме 4 човека с доволно багаж). Друго .. не се сещам в момента с което мога да ти помогна, колегата ти е казал как стоят нещата с "парите" за поддръжка. 

 

Успех в покупката. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за мненията ! 

Радвам се, че има такива готини хора.

И все пак, ако някой има нещо да каже по темата е своден, всеки коментар ще ми е от полза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...