Jump to content

Сервиз за Фобос в Дружба, Младост и района (София) или района


Recommended Posts

Колеги търся сервиз за газовата понеже от няколко дни тотално се скапа. Трудно пали, трудно минава на газ, и прекъсва в ниските. Понеже както повечето хора съм на работа от 8 до 17 търся сервиз в района и да е след работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ти пали трудно, не търси проблема си в газовия инжекцион. Той няма отношение към паленето и работата ти на мотора преди да преминеш на газ. Ако още на този етап имаш проблемо, то камъка се крие някъде другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Може колега, ако има проблем с мембраната на изпарителя и някой инжектор да изпуска.

Спри газта директно от кранчето на бутилката вечер преди да я загасиш, изгори всичко което е останало в системата и я остави да поработи малко на бензин, виж сутринта дали ще запали.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако по някаква причина се е променила работата на газовия инжекцион, това абсолютно може да доведе до изместване на адаптации и трудно палене. Така че трябва да се почне от прочитане на адаптациите и ГИ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих три много изчерпателни отговора и абсолютно не свързани с темата. ТЪРСЯ СЕРВИЗ (МАЙСТОР) а не аз да си я оправям. А и в отговор на първия пост - колата си работи перфектно на бензин и - камъни няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написъл съм, това което съм написал, за да те насоча колега, а не да се правя на остроумен. И няма как да напишеш, че пали трудно, а сега да твърдиш че работи перфектно на бензин, нали? Нека мислим малко... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не само ги харесвам повече от BSM ами ги предпочитам. Колегата се обади, видяхме се и имаме няколко насоки, но нещо не се обади повече. Може д съм го обидил с нещо, знам ли.

Sent from МобифонЯ powered by МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега СОФГАЗ в горубляне :) там си слагах газта на кордобата и съм доволен:) намират се като влезнеш от към метро минаваш бенз. Д2 и после имаш ляв за омв-то там завиваш на дясно все 1 влизаш в автокъща има автомивка в двора и в дъното си в дясно и ще ги видиш не са скъпчий и работят бързо и добре :) дано съм ти бил полезен

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи съм останал с грешна инфирмация. Извинявам се за което :) Лека безаварийна и късмет на колегата скоро да се отрстрани проблема :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо, за сега работим само с БСМ, Ловато и рядко с Романо. Лека и на теб.

Sent from МобифонЯ powered by МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...