Jump to content

Recommended Posts

Най-накрая бронята и огледалата са боядисани.Много съм доволен от работата на момчето.

u6u9yryd.jpg

За съжаление градушката не ме подмина..Целия ми преден капак е нагънат..Задната ми лява врата някой я е чукнал..Пак ще се ходи на бояджия :-D Вчера си поръчах спортни пружини /червени/.Във вторник са при мен,би трябвало да свалят колата с 3.5см.

Сега остава да купя малко по-големи джанти (15-16 цола,за предпочитане са 16).Модела на моите много ми харесва.Разгледах ги и открих,че са O.Z..Все още търся модела какъв е..Това е джантата:

y3yru8yg.jpg

Също скоро започвам да работя по вида на двигателя.Колега от форума (lucifer_b3) е направил нещо доста готино:

a5ujuhyq.jpg

Ще се опитам и аз да си направя моя така.Това е за сега.Нещата вървят доста бавно,но бързата работа-срам за майстора :-D

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

определено! 

Сега мисля да сложа малко по- ниски гуми на същите джанти и мисля,че ще заспи :)

10603451_10202636829944484_4233993216955

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@okops Другото лято ще му мисля,за сега няма да взимам нищо.Зимата гумите ми са с по-нисък профил (е и по тесни са),но поне ще видя как стоят по-малки гуми :)

@SPiTFiRE_ Мерси колега! За стоповете (по-точно за мигачите) съм мислил,но за момента с оранжеви отзад ми харесва.И без това трябва и двата да ги сменя,защото са пукнати,ама това по-нататък. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен стоповете, остават само едни такива:

http://olx.bg/dzhanti-16-4h108-7j-et-i35308837

или

http://olx.bg/prodavam-4-broya-aluminievi-dzhanti-16-tsola-4h108-i47307179

или

http://olx.bg/dzhanti-4h108-16-tsola-i55684208

 

 

първите са Щросек - тунинг фирма, занимаваща се основно с порше, и за сефте виждам такива, според мен са точно за едно пипнато 80/90-тарско ауди и ще заспят на 1000%. и са ти в ст. загора, близо. не се занимавай с гуми за тия 15-ки да купуваш.

 

ако щросек-а бяха 5х108, ги отнасях аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tonko2.0T Даже много добре си я свърши! Скоро пак при него ще ходя :D

 

@Martineli Първите са интересни,но не мога да си ги представя на колата,а и в момента нямам никакви средства.Иначе ако видя,че наистина ме кефят все от някъде ще изкопая парите :D Изпаднаха ми S2/RS2 фарове на мноого добра цена,но са без лупи.Дали ще станат на моята кола?/мигача ще го сложа където стои габарита/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За джантите и аз съм на мнение, че трябват по-интересни(и големи) джанти. Какво значи фарове от RS2 без лупи? Трисекционни ли имаш предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-големи от 16 цола с това окачване означава много ниска гума, и ще се абонира за гумаджия, при това с кофти возия - иначе може и да е по-красиво, но колата се кара всеки ден, доколкото разбирам.

 

а щрозек-а си струва да се купят само дори да се приберат  гаража, 200 лева са, а вижте в ибея - 4 пъти по-скъпи са и едва се намират.

отделно - камей пакета си е 80-тарски, съответно и джантите трябва да кореспондират

 

относно рс2 фарове - рс2-ките не са ли само с б4-ки? тоест - няма да станат на б3.  най-добре с фарове от ауди 90 б3, но там мигача е проблем. 

 

ето щрозека, седи страхотно на ваг коли:

 

https://www.flickr.com/photos/37424693@N07/4348743265

http://www.flickr.com/photos/37424693@N07/3448184558

http://www.flickr.com/photos/37424693@N07/4349479132

Редактирано от Martineli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vectra Ами мисля,че буквално са от RS2,но нямат лупа.Работата е следната: има едно момче,което си намира редки части на много ниски цени.Купи си RS2 фарове /има ауди 90/ и казва,че ставали точно.Предлага ми сега въпросните фарове за 50лв.Писах на колегата k0ck0,защото видях,че преди е продавал едни RS2-кови фарове.Каза,че без капак от б4 ставала голяма фуга.По тази причина се отказах вече от тях.

 

@martineli Да,хубаво стоят,а и ме блазни,че са редки :D Ако успея да събера парите преди да се продадат ги взимам.Мисля,че 16" е максимума,който мога да сложа на колата ми /поне за сега/.Иска ми се леко да излизат отзад настрани да стане като muscle car.Това с фланци ли се прави или просто зависи от широчината на джантата?

 

ПП: Замислям се за самоделни диодни мигачи в двусекционни фарове /тъй като е малко мястото за крушка/.Дали може да се осъществи?

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина искаш колата ти да извади стойка купи наистина хубава джанта. С тея 6 7 J нищо няма да се промени. Ето нещо с което ще промениш напълно колата си http://olx.bg/leti-dzhanti-borbet-t-16-4x108-9j-i49790023 наистина не са 200 лв , но от личен опит ти казвам , че си заслужава! Една кола я променя окачването и джантите ! Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е ежедневна и се кара навсякъде и постоянно според мен всичко над стандартното ще прави проблеми. Аз на по голяма кола си скъсах нервите с 16" какво остава на Б3. Като ги люснеш в някоя дупка която не видиш защото си мигнал и после почваш да ги мразиш. Знам че малко хейтвам в темата. Според мен не се хвърляй на неща който не са за теб. Не е приятно след като метнеш 900лв за нови 16" на 2-рия месец да ги видиш на цицини. Да си туриш баси джантите с избелели 2-ра ръка гуми пък е плачевно според мен. И като почне някой да обяснява ма те са като нови на 5-8-10 години. 

Отделно честно на да си кажа малко се нагледах на "морги" с джанти особено откакто има реплики. Твоята кола ми харесва защото "цялата" е хубава. Като и плеснеш тия баници и вече в темата ще говорим за две неща: джанти, и Ауди  :hilezh:

 

Ако визията до сега е оригинална нека си остане така. Ако ще започваш индивидуална промяна действай как на теб ти хареса. 

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за критиката,колега!Знам какво имаш предвид,защото А4-ката на баща ми е с 18-ки.. Иначе ако взема джанти в никакъв случай няма да взема втора ръка гуми.. Дето се вика може да чакам още година да си взема нови /приходите ми са доста малки и бавно събирам/ но ще си взема нови и това е :) Тъпото е,че на мен джантите (сегашните) много ми харесват,ама не мога да намеря 1-2 номера по-големи,а тези са ми някак малки.Но както казах това ще се мисли по-нататък  :zustimm:

 

ПП: Дори днес се замислих дали не епо-добре първо да си взема чисто нов комплект амортисьори с гуми най-напред.Според мен те са по-важни от джантите.

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 15-ки с по-малък офсет(за да седят леко навън) с хубави гуми 195/55/15 или 205/50/15. Ако имаш желание мога да ти пратя снимки на старата ми кола, точно с такива джанти, но със 195/50/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че на тази кола и трябват по-хубави джанти и широки гуми... особено с тoва спортно окачване :dance:

 

Ето как седят едни 16ки/7,5J (МОМО) с 205/50 гуми на старата ми б3ка

 

post-3213-0-87224000-1408554129_thumb.jp

post-3213-0-52237400-1408554203_thumb.jp

 

извинявам се за лошото качество... ама това беше мнооого отдавна...

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...