Jump to content

Мнение за А4 1.9 PD


Recommended Posts

Здравейте колеги.Продадох си колата и в момента се оглеждам за друга.Попаднах на тези 2 обяви и моля за мнение,коя да избера и евентуално някой колега ако е ходил да ги гледа да сподели.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11387481468720886&slink=6yz6t5

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11400572014528351&slink=6yz6t5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки и двете стават за мене. Виж ги на място и вземи по запазената. Това с чистачката, то да и е проблема :D Колата е на 13-14г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е удряна отпред в дясно.

 

Втората изглежда по-добра.... но описаниетето е абсурдно и безумно.... както и цената.

Един истински S-LINE, който включва: черен таван; бели километражи; алуминиеви лайсни на таблото и вратите; 5 бр. оригинални 17' джанти BBS; спортно окачване (предница свалена с 30мм); Колата излиза диреткно от завода с всички тези екстри! Допълнително са монтирани: качествен ксенон 6000К със слим баласти и крушки с метален цокъл; професионален плеър Pioneer DEH-6400BT с bluetooth, car kit и дистанционно; алармена система от най-висок клас с възможност за външен периметър на охрана, дист. запалване и управление през GSM; Колата е в идеално състояние. Поддържана предимно при небезизвестния Жоро (Суходол или вече до Пирогов) само с оригинални части и консумативи. Предвид пътищата в БГ окачването е сменено със стандартното за модела (отново оригинално, като спортното също е налично). Пълен комплект носачи (усилена версия) като от него е монтиран само големия ляв носач и 1 или 2 биалетки.

 

Голям смях :hilezh:  Няма да го кометирам защото ще ми трябват поне 3 страници :hilezh:

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата и аз съм предполагам, че е имала удар, бронята виси има луфт.

Втора е преправяна, не ми се вижда оригинал.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

На снимките и двете изглеждат добре.На първата фаровете пасват идеално по ъглите  на бронята.Някой запознат ли е дали са наистина s line? На всяка втора обява пише s line.

Редактирано от vesko71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се чини че малко прекалявате в претенциите :) Цената е малко над 5 хиляди лева. При купуване на нов автомобил такъв клас само добавянето на няколко екстри ще е тези пари. Според мен и двете заслужават внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на приятел от Пазарджик да отиде да я огледа.Фис-а на борд компютъра не работел,бронята зяпала и много други дребни забележки ,който ме отказаха от тази кола.За колегата от горния пост-този клас автомобил не е нищо особено-няма дори тонколони на задните врати и много други неща ,но да не навлизаме в подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората я гледах преди месец, тогава цената и беше 6400. Външно е почти перфектна, вътре има малко забележки, гумите са на 0, има чип за който не пише, свети и abs-а, и фиса е размазан, като цяло става но не и за тази цена. Аз не бих дал повече от 4000. Надявам се да съм бил полезен. И не всички са без колони отзад.

Редактирано от rumenbos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с продавача и той не спомена,че има чип,но и аз му казах ,че цената е много надута и се почна:

"Ще сваля sd-то,алармата ми е 300лв " и др.Иначе е много приказлив и интелегентен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако съм груб, ама масово на нашия народ му се иска да даде малко пари да вземе супер стоиностна кола, ако може да е на лети джанти, бели циферблати, спортен салон, бллаа блаа бла и бллааа и не го грее, че предишния собственик я е гледал тая кола като малко дете, не може вие да определяте коя кола колко и е реалната стоиност, може да кажете колко бихте дали. +всичко кво и е на първата кола, супер е поне на снимки, на кола която е на 13-14-15 г нема кво да и гледаш увиснала и бронята тука има жулнато ми ше има как нема да има. гледаш мотора да работи нормално без шумове, да няма някакви течове фрапантни от масло, всичко друго е козметика и се оправя, А за теорията на големия удър с увисналата броня....стига тва е несериозно само по снимки. Ако още не си взел нищо, споед мен и 2те заслужават някакво внимание, 1вата изглежда добре

Редактирано от M Petrow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите си и аз ги гледам ,като малки деца,но тези 2 коли да ги направя ,както ми харесва на мене,трябва да дам още поне хиляда лева и това обезмисля покупката на 13 годишна кола,която е била някога s-line.Не искам да обидя никого,просто разсъждавам на глас.Замислям се за Мерцедес С 220 cdi от 2002 до 2004година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този мерцедес, ако не попаднеш на точната кола може да те съсипе. Общо взето,както всичко останало и мерцедесите не са това което бяха. Май само цената им остана висока. Последните наистина здрави са с набор 90+.

Мой познат смени 2 такива, купени за не малко пари и попринцип запазени. Обаче при мерца, като светни някоя ламБа и звъниш на пътна помощ. Иначе за класа си и за парите си от към електроника има много екстри, които в а4-ката няна да намериш. Но то май и проблемите(повечето) идват после от същата електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито от първия линк е с фалшиви номера, демек истински са, но не са от тази кола. Само това ми стига за да не си мисля да го гледам изобщо. Иначе на снимки докарва фасон, разместената предна броня не говори непременно за удар, не е пасната добре това е...

 

 

Този мерцедес, ако не попаднеш на точната кола може да те съсипе. Общо взето,както всичко останало и мерцедесите не са това което бяха. Май само цената им остана висока. Последните наистина здрави са с набор 90+.

 

 

Какви са му точно проблемите на W203, освен постоянно тропащите криви носачи, че аз лично не се сещам...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...